Shareit APK 6.22.58_ww

Icon Shareit APK 6.22.58_ww
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Shareit APK İndir Ve Akıllı Cihazındaki Dosyalarını Düzenle! Diğer Cihazlar İle Dosyalarını Paylaş! Shareit İndir APK İle Gereksiz Dosyaları Cihazından Kaldır!

Bilgisi Shareit

İsim Shareit
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 6.22.58_ww
Boyut 50.01 Mb
Kategori Alet
Geliştirici Smart Media4U Technology Pte.Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.lenovo.anyshare.gps
Şimdi İndir

SHAREit - Transfer, Share, Clean & File Manage Nedir?

İnternet bağlantınız olmadan dosyalarınızı ve içeriklerinizi paylaşmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır.

“Smart Media4U Technology Pte.Ltd.” isimli uygulama geliştiricisi tarafından, iOS ve Android sistemli cihazlara sunulmuştur.

Uygulama geliştiricilerinin yaptıkları açıklamalara göre, Shareit APK 2022 uygulaması, Bluetooth’a kıyasla 200 kat daha hızlı çalışmaktadır.

Kullandığınız cihazınızı değiştirmek istiyorsanız, eski cihazınızdan Shareit uygulaması ile, tüm dosyalarınızı yeni cihazınıza aktarabilirsiniz.

Ayrıca aktarmak istediğiniz dosyalarınızı iOS sistemli bir cihazdan, Android sistemli bir cihaza, bilgisayara veya tam tersi şekilde aktarmanız mümkündür.

Shareit APK Mobile özelliklerinden bir diğeri, dosya yöneticisi olarak kullanılabilmesidir. İstediğiniz dosyayı kolayca bulabilir, istediğiniz yere taşıyabilir ve silebilirsiniz.

Uygulamayı Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz. Shareit APK Download Latest Version ile uygulamanın güncel sürümünü kullanabilirsiniz.

Shareit APK ile, cihazınızda çalışmakta olan ve işletim sistemini harcayan uygulamaları tespit edebilir ve uygulama önbelleğini temizleyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)