Shadow Fight 3 APK 1.32.4

Icon Shadow Fight 3 APK 1.32.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Shadow Fight 3 APK İle Dövüş Stratejini Geliştir! Mobil Cihazınla Gölge Savaşına Katıl! Shadow Fight 3 APK Son Sürüm İle Oyunun Güncel Versiyonunu Oyna!

Bilgisi Shadow Fight 3

İsim Shadow Fight 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.32.4
Boyut 190.52 Mb
Kategori Rol Yapma
Geliştirici Nekki - Action and Fighting Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.nekki.shadowfight3
Şimdi İndir

Shadow Fight 3 Nedir?

“Shadow Fight” dilimizde “Gölge Dövüşü” anlamına gelmektedir. Shadow Fight isimli dövüş serisinin üçüncü oyunudur.

Shadow Fight 3 APK 2022 içerisinde kullandığınız karakter ile sayısız dövüşe katılabilir ve karakterinizi geliştirebilirsiniz.

Hikayeye göre, gölge savaşlarını bitirecek olan kahramanı yönlendirmekteyiz. Karakterimize 3 farklı dövüş stilini, oyun içerisinde ilerledikçe öğretmekteyiz.

Bu yolculukta birçok silah kullanmaktayız ve bu silahlardan en güçlülerini elde ederek rakiplerimize karşı avantaj sağlamaktayız.

Tehlikeli bir ninja olabilir, gururlu bir samurayı kullanabilir, savaş için doğmuş bir şövalye olabilirsiniz. Shadow Fight 3 APK İndir ve tarafını seç!

Karakterinizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilir, geliştirebilir ve oyun içerisindeki giyseleri kullanabilirsiniz. Shadow Fight 3 APK Para ile, oyunda hızla ilerleyebilirsiniz.

Oyun, Android ve iOS sistemli cihazlar için tasarlanmıştır ve +10 yaş kullanıcılara sunulmuştur. “Nekki - Action and Fighting Games” tarafından geliştirilmiştir.

Muhteşem kombolar yaparak rakibinize saldırabildiğiniz ve rakibinizin hamlelerini seri hareketlerle boşa çıkarabildiğiniz bir oyundur. Shadown Fight 3 ile sınırları zorlayın!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)