Shadow Fight 2 Special Edition APK 1.0.11

Icon Shadow Fight 2 Special Edition APK 1.0.11
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Shadow Fight 2 Special Edition APK İle Gölge Dövüşlerinde Yeteneğini Göster! Shadow Fight 2 Special Edition APK Para Ve Elmas Olarak Sunulmuştur!

Bilgisi Shadow Fight 2 Special Edition

İsim Shadow Fight 2 Special Edition
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.0.11
Boyut 110 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Nekki - Action and Fighting Games
Fiyat $4.99
Google Play Linki com.nekki.shadowfight2.paid
Şimdi İndir

Shadow Fight 2 Special Edition Nedir?

“Nekki - Action and Fighting Games” isimli oyun geliştiricisi tarafından sunulan “Gölge Dövüşleri” isimli oyun serisinin 2. oyunudur.

Special Edition olarak geliştirilen oyun içerisinde reklam bulunmamaktadır. Karakterinizin enerjisini toplaması için beklemeniz gerekmemektedir.

Shadow Fight 2 Special Edition APK Son Sürüm içerisinde, Dövüş ve RPG oyun tarzları aynı anda işlenmiştir. Titan isimli bir kötü karakterle mücadele etmeniz gerekmektedir.

Yeteneklerinizi kullanarak yenmeniz gereken çok sayıda rakibiniz bulunmaktadır. Oyun içerisinde başarı kazandıkça karakterinizin özelliklerini geliştirebilirsiniz.

Shadow Fight 2 Special Edition APK Para kullanarak, karakterinize silah ve zırh satın alabilirsiniz. Rakiplerinize karşı avantaj elde edebilirsiniz.

Shadow Fight 2 Special Edition APK İndir ile oyunu Android işletim sistemine sahip cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Gölge dövüşlerinde yeteneğinizi sergileyebileceğiniz Shadow Fight 2 Special Edition APK oyununda, akıcı dövüş mekaniği ile keyifli bir oyun deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)