Selectra APK 1.6.1

Icon Selectra APK 1.6.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Selectra Uygulaması İle Huzurlu Müzik Keyfine Katılın! Selectra Fiyatı Hakkında Endişeleniyorsanız, Uygulamayı Ücretsiz Olarak Sitemizden İndirebilirsiniz!

Bilgisi Selectra

İsim Selectra
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 1.6.1
Boyut 13M
Kategori Müzik & Ses
Geliştirici SELECTA MEDIA LTD.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.beatmobile.selecta
Şimdi İndir

Selecta Nedir?

Bale, Opera müziklerini dinleyebileceğiniz ve kayıtlarını izleyebileceğiniz mobil bir müzik platformu uygulamasıdır. Android ve iOS sistemli cihazlar için “SELECTA MEDIA LTD.” tarafından geliştirilmiştir.

Selectra APK Son Sürüm uygulaması, haftalık olarak güncellenen içerikler ile birlikte müzik zevkini doyasıya yaşamanız için tasarlanmıştır. Uygulama içerisinde güncel içeriklere ulaşabileceğiniz gibi klasik eserlere de ulaşabilirsiniz.

Selectra APK uygulamasını, 4.2 ve üzeri sürüme sahip Android işletim sistemine sahip mobil cihazınızdan performanslı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Selectra Fiyat yüksekliği sebebiyle bazı kullanıcılar tarafından kullanılamamaktadır. Sitemizden uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Selectra APK uygulaması internet bağlantınız aracılığı ile hizmet vermektedir. İnternet bağlantınızın bulunduğu anda, herhangi bir yerden uygulamaya erişim sağlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)