Secret Neighbor APK 1.3

Icon Secret Neighbor APK 1.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Secret Neighbor beta APK İndir Ve Online Mücadelede Arkadaşlarınla Birlikte Maceraya Katıl! Secret Neighbor Mobile APK Oyunu İçerisinde Özelliklerini Kullan!

Bilgisi Secret Neighbor

İsim Secret Neighbor
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.3
Boyut 14.8 MB
Kategori Macera
Geliştirici Invictus Studio
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Secret Neighbor APK Mobile Nedir?

6 kişiye kadar online oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz oyunu içerisinde temel amaç, komşunuzun evindeki bodrum katına ulaşmak, kilitli odaya ulaşmak ve arkadaşınızı kurtarmaya çalışmaktır.

Takım arkadaşınız olan oyunculardan birisi ise kılık değiştirme özelliğine sahiptir. Bu oyuncu aslında evin sahibi olan komşunuzdur, sizi kandırmaya ve güven kazanmaya çalışmaktadır. Secret Neighbor Android APK oyunu oldukça heyecanlı bir yapıya sahiptir.

Mobil online oyunu içerisinde diğer oyuncularla işbirliği içerisinde hareket etmeye çalışmalı, fakat hiçbir oyuncuya güvenmeden hareket etmelisiniz.

Secret Neighbor APK Android ve iOS sistemli akıllı cihazlar için geliştirilmiştir. Secret Neighbor APK PC cihazları üzerinde emülatör yardımı ile oynanmaktadır.

Secret Neighbor APK Obb dosyaları ile birlikte sitemizde sunulmaktadır. Secret Neighbor Mobile APK İndir bağlantısı ile oyunu sitemizden cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Secret Neighbor APK oyunu, “HananMarzok” isimli oyun geliştiricisi tarafından tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmaktadır. Online oyunu içerisinde eğlenceli ve heyecanlı bir mücadeleye katılmak ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)