Secme APK 1.0

Icon Secme APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Seçme APKlar İçerisindeki 27 Farklı İlahi İle Kendinizi Daha Fazla Allah’a Yaklaştırın! Secme APK lar Sayesinde Gün İçerisindeki Stresinizden Huzura Kavuşacaksınız!

Bilgisi Secme

İsim Secme
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0
Boyut 28 MB
Kategori Müzik & Ses
Geliştirici semamusic
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Seçme APKlar 2022 Nedir?

Gün içerisinde kaç kere bizi yaratan yüce Allah’a şükrediyoruz? Ya da kaç kere O’nun adını zikrediyoruz? O’nu hissedebileceğiniz nice ilahileri, nice ezgileri içerisinde barındıran Secme APK Cepde mobil uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz.

Secme APK 2022 güncel olarak içerisinde 27 tane; Allahu Allah, Aşkın Elinden, Ben Yürürüm Yane Yane ve Çaren mi Var gibi birbirinden güzel ve huzur verici ilahiyi bulundurmaktadır. İlahileri dinlerken günün yorgunluğunu unutabilirsiniz.

“Moom Vy” tarafından geliştirilen uygulamasının indirme linkine, sitemizden ücretsiz bir şekilde Secme APK İndir bağlantısını kullanarak ulaşabilirsiniz. Uygulama içerisindeki tüm ilahiler ücretsizdir.

Sevdiğiniz ilahileri Secme APK Rokkr uygulaması üzerinden dinlerken, diğer uygulamalarda olduğu gibi keyfiniz yarıda kesilmez. İlahileri uygulama üzerinden indirerek kesintisiz bir şekilde istediğiniz yerde dinleyebilirsiniz.

Her derdin bir devası vardır. İlahiler de bizim içimizi ısıtan, bizi Allah’a yaklaştıran devamızdır. Devalarımızın güzelliklerini keşfetmek için Secme APK uygulamasını kullanarak huzura kavuşun.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)