Seçim Oyunu 2 APK 1.4.0

Icon Seçim Oyunu 2 APK 1.4.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Seçim Oyunu 2 APK - Kullanarak Eğlenceli Tecrübeye Katıl! Seçim Oyunu 2 APK - Para Android Oyun Keyfini Üst Seviyeye Çıkarıyor!

Bilgisi Seçim Oyunu 2

İsim Seçim Oyunu 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.4.0
Boyut 64.17 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici Yeti Game Studio
Fiyat Bedava
Google Play Linki net.yetigames.secimoyunu2
Şimdi İndir

Seçim Oyunu 2 APK Nedir?

Türkiye içerisinde kendi partinizi kurabileceğiniz, parti lideri olarak oy toplayabileceğiniz, seçim yarışı içerisinde rakiplerinizi geçmek üzere stratejik hamleler yapabileceğiniz, 3 boyutlu olarak geliştirilen, detaylı bir şekilde tasarlanan, simülasyon oyunudur.

Seçim Oyunu 2 APK Android Oyun Club platformları üzerinde özellikleriyle birlikte popüler bir hale gelmiştir. Gerçekçi bir yapı üzerine kurulu olan Seçim Oyunu 2 Full APK oyunu, 7 farklı içerisinde bulundurmaktadır.

Türkçe arayüz ile birlikte sunulan Seçim Oyunu 2 Reklamsız APK içerisinde diğer parti otobüsleriyle trafikte yarışabilir, mitinglerde performans sergileyebilir, muhabirlerle konuşabilir ve yeni bir kanun sunabilirsiniz.

Kendi politikanızı izleyerek oy toplama mücadelesinde rol alabilirsiniz. Partinizin ana binasını geliştirebilir, Seçim Oyunu 2 APK Altın Para kullanarak ekonomik gücünüzü artırabilir, makam odanızı kişiselleştirebilirsiniz.

Seçim Oyunu 2 APK İndir ile mobil oyununu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Kendi liderinizi oluşturabilir ya da günümüzdeki gerçek liderleri oyun içerisinde kullanabilirsiniz.

Seçim Oyunu 2 APK oyunu, “Yeti Game Studio” tarafından geliştirilmiştir. Tüm yaş gruplarındaki oyuncuların erişimine sunulmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)