SCOUTS APK 2.2.2092

Icon SCOUTS APK 2.2.2092
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Scout Instagram APK iOS Ve Android Cihazlar İçin Geliştirilen Bir İzcilik Uygulamasıdır. Scout APK Download İle Uygulamayı İndirebilir, Güncel Haberleri Takip Edebilirsiniz!

Bilgisi SCOUTS

İsim SCOUTS
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.2.2092
Boyut 9.8 MB
Kategori Haberler ve Dergiler
Geliştirici World Organization of the Scout Movement
Fiyat Bedava
Google Play Linki org.scout.android
Şimdi İndir

Scouts Nedir?

“Scouts” kelimesinin Türkçe dilindeki karşılığı “İzciler” anlamına gelmektedir. Uygulama, dünya üzerindeki izciler için oluşturulan bir sosyal platformdur.

Platform, 224 ülkedeki bölgesel izcilik kuruluşları tarafından desteklenmektedir. Scout APK Web adresinin ardından, mobi uygulama geliştirilerek kullanıcılara hizmet verilmektedir.

Bu platforma dünyanın her yerinden kullanıcılar erişerek güncel yayınlara, etkinliklere, projelere, fotoğraf ve video içeriklerine ulaşabilmektedir.

Scout APK uygulaması eğitim amacıyla “World Organization of the Scout Movement” tarafından geliştirilmiştir. Belirli ırk ve inanca bağımlı olmaksızın, her kullanıcının bu platforma katılması desteklenmektedir.

Scout Instagram APK 2022 uygulamasının hedefi, her kullanıcının kendini geliştirmesini ve fiziksel, duygusal, sosyal olarak güçlü bireylerin topluma katılmasını sağlamaktır.

Sizde Scout APK uygulamasını kullanarak küresel çapta faaliyet gösteren izcilik topluluğuna katılabilirsiniz. Dünyada gerçekleşen güncel haberleri takip edebilir, izcilik bölgelerini keşfedebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)