Score World Goals APK 2.75

Icon Score World Goals APK 2.75
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Score World Goals Oyunu İçerisinde Yıldız Futbolcularla Efsane Golleri Atmak İster Misiniz? Score World Goals İOS Ve Android Cihazlar İçin Kullanıma Sunuldu!

Bilgisi Score World Goals

İsim Score World Goals
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 2.3.2+
Son Sürüm 2.75
Boyut 50 MB
Kategori Spor
Geliştirici First Touch
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Score World Goals Game Nedir?

Futbol tutkunlarının keyifli oynayabileceği bir mobil oyun olan Score World Goals APK içerisinde, oyuncular tarihe geçmiş olan altın golleri tekrar ederek eğlenceli bir deneyim tecrübe etmektedir.

Ulusal lig ve turnuvalarda futbol tarihi boyunca atılmış 1000’den fazla efsane golü, Score World Goals App Store oyunu içerisinde bulabilirsiniz.

Bu gollere tekrar hayat vermek ve doğru bir şekilde gol pozisyonlarını oluşturmak, oyunun temel amacıdır. 3 boyutlu olarak geliştirilen oyunu, kaliteli grafikler ve animasyon desteği kullanıcılara sunulmaktadır.

Score World Goals Neden Kaldırıldı diye soruyorsanız, oyununun güncel sürümünü sitemizden ücretsiz olarak Android ve iOS sistemli cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Futbol tarihinde şu ana kadar yıldız oyuncular tarafından atılan golleri tekrar edebilecek yeteneğiniz olduğuna inanıyor musunuz? Score World Goals APK oyununa hemen şimdi katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)