Score Hero APK 2.75

Icon Score Hero APK 2.75
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Score Hero APK İndir Ve Akıllı Cihazından Yeşil Sahalara Katıl! Futbolcun İle Birlikte Yeni Başarılara İmza At! Score Hero APK İle Avantajı Yakala!

Bilgisi Score Hero

İsim Score Hero
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.75
Boyut 95 MB
Kategori Spor
Geliştirici First Touch Games Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.firsttouchgames.story
Şimdi İndir

Score! Hero Nedir?

Futbol oynama keyfini mobil cihazınızdan tecrübe etmeniz için tasarlanan bir mobil oyundur. “First Touch Games Ltd.” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara yayınlanmıştır.

Gerçek bir futbolcu hayatını yaşamanıza olanak tanıyan Score Hero APK Full oyunu, 3 boyutlu grafiklere sahiptir. Oyun içerisinde +800 farklı seviye bulunmaktadır. Belirli aralıklarla oyun içerisine yeni seviyeler eklenmektedir.

Oyunda başarı sergileyerek ve etkinliklere katılarak çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Ayrıca kupa mücadelelerinde yer alabilir, fantastik goller atarak takımınızı üst sıralara taşıyabilirsiniz. Futbol kulübünüzü değiştirebilir, oyuncunuzu kişiselleştirebilirsiniz.

Score Hero APK Can Ve Para kullanarak futbolculuk kariyerinize önde başlayabilirsiniz. Score Hero APK Download ile oyunu indirebilir, heyecana hemen katılabilirsiniz.

Score Hero APK oyununda arkadaşlarınız ile mücadele edebilirsiniz. Futbol yeteneklerinizi geliştirmek için pratik yapabilirsiniz. Maçın kahramanı olmaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)