Score Hero 2 APK 2.84

Icon Score Hero 2 APK 2.84
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Score Hero 2022 APK İndir Ve Kariyer Basamaklarını Hızla Tırman! Score Hero 2 APK Para elmas Kullanarak Hızla İlerle! Süperstar Olmak İçin Mücadele Et!

Bilgisi Score Hero 2

İsim Score Hero 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 2.84
Boyut 202.09 Mb
Kategori Spor
Geliştirici First Touch Games Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.firsttouchgames.hero2
Şimdi İndir

Score Hero 2  

Futbolcu karakterinizi oluşturarak, 3 boyutlu maçlarda yeteneklerinizi sergileyip kariyer yapmanıza olanak tanıyan bir oyundur. Spor oyunları kategorisinde bulunmaktadır.

Futbol yeteneklerinizi ün ve şöhret yolunda kullanın. Kariyerinizi süperstarlığa taşımamanız için önünüzde hiçbir engel yok! Üstelik, Score Hero 2 APK Can Ve Para oyuna 5-0 önde başlayın!

Muhteşem ara paslarla takımınıza muhteşem asistler yapabilir, en kritik anlarda atacağınız goller ile takımınızı omuzlarınızda zafere taşıyabilirsiniz. Score Hero 2 APK Arşivleri içerisine unutulmayacak anlar kaydedebilirsiniz.

Maç içerisinde yapacağınız her olumlu ve verimli hareket karakterinizin değerini arttırıp, seviyesini geliştirecektir. Ayrıca Score Hero 2 APK Can kondisyonunuzu zirveye çıkartabilirsiniz.

Oyun Özellikleri 

Gerçekçi grafikler ile kullanıcılara sunulan oyun, iOS ve Android işletim sistemli cihazlarınızda sorunsuz şekilde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Geliştirilmiş grafiklerle, zengin animasyon altyapısı üzerine kurulmuştur. Oyun içerisindeki kahramanınızı istediğiniz gibi kişiselleştirmenize olanak tanınmıştır.

“First Touch Games Ltd.” geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan Score Hero 2022 APK oyununda, kazanacağın kupalar ile zaferlerini taçlandır!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)