School Dot Fight APK 1.2

Icon School Dot Fight APK 1.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

School Dot Fight APK, oyun topluluğunu kasıp kavuran yeni bir Android aksiyon oyunudur. Farklı zorluklara sahip beş aşamalı bu piksel sanat oyunu, geniş bir izleyici kitlesine hitap ediyor.

Bilgisi School Dot Fight

İsim School Dot Fight
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.2
Boyut 204 MB
Kategori Atari
Geliştirici Mosaic Dev
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Android için Okul Nokta Dövüş Hikayesi APK Modu

Yansıtıcı grafikleri ve hızlı tempolu oynanışı sayesinde hızlı heyecana ihtiyaç duyan tüm beceri seviyelerindeki oyuncular için mükemmeldir. School Dot Fight'ın bu değiştirilmiş versiyonu, oyunculara sınırsız kaynak sağlar. Böylece canınız veya madeni paranız asla bitmeyecek, bu da kolayca ilerlemenizi sağlayacaktır. Oyun ayrıca açılmış karakterler ve seviyelerle özelleştirilebilir. Oyununu oyna.

school dot fight apk menu game

School Dot Fight APK menüsü, ücretsiz ve bağımlılık yapan bir Android oyunudur. Piksel sanat grafiklerimiz nostaljik ve eğlencelidir ve hızlı oynanışımız biraz heyecana ihtiyaç duyduğunuz zamanlar için mükemmeldir. Deneyim seviyeniz ne olursa olsun School Dot Fight APK Twitter'dan keyif alacağınıza inanıyoruz.

school dot fight apk new version game

School Dot Fight android grafikleri School boxing APK bize hepimizin sevdiği bazı klasik oyunları hatırlatıyor. Super Mario Bros.'unkine benzer piksel sanatı. ve Megaman, 8 bitlik film müziği ise kanınızı kaynatacak. Hayatınızda hızlı tempolu aksiyon istiyorsanız, bu oyun mükemmel.

School Dot Fight APK nedir?

Android için nokta arena uygulaması ünlü bir aksiyon oyunudur. Düşmanın bölgenizi ele geçirmesini önlemek için bayrağını çalmalı ve üssünüze geri getirmelisiniz. Bayrakları ancak onları savaşta yenerek elde edilebilir. Bir bayrağı ele geçirmek yerine düşmanın evrak çantasını çalmanız gerekiyor. Bu oyun oldukça basittir ve yalnızca temel klavye ve fare becerileri gerektirir. Ok tuşlarını kullanarak hareket edebilir ve A veya D'ye basarak zıplayabilirsiniz. Sağa gitmek için W veya S'ye basın. Hareketsiz duruyorsanız düşmanlardan saklanmak için nesnelerin arkasına çömelin.

school dot fight game english

Bir düşmana kılıç veya mızrak gibi bir silahla saldırıyorsanız, normal hızdan daha hızlı koşmak için R'ye basın ve koşmak için C'ye basın. Fare işaretçisini üzerlerine getirip sol tuşa basarak silahları alabilirsiniz. Kılıçlar, mızraklar, kalkanlar ve baltalara ek olarak, düşmanlarınıza karşı savaşları kazanmanıza yardımcı olmak için kullanabileceğiniz el bombaları, sis bombaları, makineli tüfekler, roketatarlar, havan topları ve mayınlar gibi başka eşyalardan oluşan bir cephaneliğiniz de var. Vurabilmek, her birinin avantajlarından biridir.

Çıkarım

Bu inceleme, School Dot Fight Apk hakkındaki tüm sorularınızı yanıtlamış olmalı, şimdi Android ve PC için bu harika uygulamayı indirin ve keyfini çıkarın. Apkresult, APK dosyalarını indirmek için güvenli bir kaynaktır ve her türden ve kategoriden neredeyse tüm uygulamalara sahiptir.

school dot fight boxing school android game

Herhangi bir tutarsızlık için, yorum bölümünde düşüncelerinizi yorum yapmaktan çekinmeyin veya bize ulaşın bölümünde sağlanan resmi e-posta kimliğine bize e-posta gönderin.

Benzer oyunlar: Succubus Affection

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)