Savaş Simülatörü APK 1.15

Icon Savaş Simülatörü APK 1.15
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Savaş Simülatörü İle Robot Ordunu Kur Ve Geliştir! Stratejini Belirle, Rakiplerinle Karşılaş! Savaş Pilotu Simülatörü 3B APK İle Destansı Savaşlara Katıl!

Bilgisi Savaş Simülatörü

İsim Savaş Simülatörü
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.15
Boyut 49.90 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Best Games Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.bgs.mech.battle.simulator
Şimdi İndir

Savaş Simülatörü: Dövüş Robotları Nedir?

Robotlar ile ordu kurabileceğiniz, ordunuz ile savaş meydanında stratejik yeteneğinizi sergileyebileceğiniz bir simülasyon oyunudur. “​​Best Games Studios” isimli geliştirici tarafından oyunculara sunulmuştur.

Savaş Simülatörü APK oyunu içerisinde ordunuza dahil edebileceğiniz her robotun çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Robotların saldırı gücü, dayanıklılığı, hareket hızı ve can puanları farklılık göstermektedir.

Oyunda belirli bir strateji ile savaşa dahil olmak çok önemlidir. Robotlarınızın konumları, haritayı etkili bir şekilde kullanmak ve stratejik bir dizilim yapmak, oyunun kilit noktalarını oluşturmaktadır. Savaş Simulator APK İndir ve rekabete katıl!

3 boyutlu olarak geliştirilen Savaş Simülatörü 3B APK oyunu, PEGI 7 isimli sertifikaya sahiptir. Bu sertifika, 7 yaş ve üzerindeki oyuncuların herhangi bir olumsuz etkiye maruz kalmadan oyunu oynayabileceklerini ifade etmektedir.

Savaş Simulator APK oyunu ile robotları kullanarak savaş meydanında sert bir çarpışmaya hazır olun! Stratejinizi belirleyin ve savaş heyecanının tadını çıkarın!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)