Sausage Man APK 16.39

Icon Sausage Man APK 16.39
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Sausage Man Download İle Oyununu Akıllı Cihazlarınıza Ücretsiz Olarak İndirebilirsiniz! Sausage Man APK Gameplay İçerisinde Heyecan Dolu Macera Sizi Bekliyor!

Bilgisi Sausage Man

İsim Sausage Man
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 16.39
Boyut 705.97 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici XD Entertainment Pte Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.GlobalSoFunny.Sausage
Şimdi İndir

Sausage Man APK Nedir?

Gerçek oyuncularla silahlı mücadele içerisine girebileceğiniz mobil Battle Royale oyununda temel amaç hayatta kalmayı başarmaktır. Çizgi film tarzında geliştirilen oyunu 3 boyutlu grafiklere sahiptir.

Sausage Man PC oyununun ardından akıllı cihazlar için optimize edilmiştir. Oyun içerisinde kullanabileceğiniz birçok silah, ekipman ve araç bulunmaktadır. Stratejik hamleler yapabileceğiniz mobil oyun, özellikleri ile birlikte sunulmaktadır.

Paketi içerisinde kaynaklar ve özellikler bulunmaktadır. Böylelikle karakterinizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve eğlenceli oyun deneyimine ücretsiz olarak Android ve iOS cihazlarınızdan katılabilirsiniz.

Sausage Man Game oyunu içerisinde tüm kullanıcılar sosis adam olarak rol almaktadır. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz online oyun, neşeli ve eğlenceli yapısı ile dikkat çekmektedir. Bu sebeplerl Sausage Man Play Store gibi platformlarda popüler bir hale gelmiştir.

Sausage Man Download 2022 ile mobil oyununu sitemizden cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Zorlu savaş deneyimini hemen sizde tecrübe edebilirsiniz.

Sausage Man APK oyunu, “XD Entertainment Pte Ltd” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Macera, aksiyon, nişancılık ve strateji öğeleri üzerine kuruludur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)