Safirbet TV APK 1.0

Icon Safirbet TV APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Safirbet Tv Uygulamasını Kullanarak 4K Kalitesine Kadar Maç Yayını İzle! Bein Sport 1 Safirbet Tv Canlı Maç İzle İle Birlikte Bein Sports Kanallarına Erişim Sağla!

Bilgisi Safirbet TV

İsim Safirbet TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 1.0
Boyut 13 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Safirbet
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Safirbet Tv Canlı Maç İzle Nedir?

Safirbet Tv İzle uygulaması, canlı maç yayınlarını ücretsiz olarak izlemenizi sağlayan bir uygulamasıdır. İnternet adresinin ardından geliştirilen uygulama, kullanıcılarına 4K görüntü kalitesine kadar yayın izleme imkanı sunmaktadır.

İnternet bağlantı hızınızla doğru orantılı olarak görüntü kalitenizi değiştirebilirsiniz. Zayıf bir bağlantınız varsa, donmadan, takılmadan ve aksama olmadan yayın izlemek için 360p ya da 480p kalitesini seçebilirsiniz.

Safirbet Tv Canlı Maç İzle uygulamasını akıllı cihazınızın üzerinden kullanabilir, dilerseniz ekran görüntünüzü akıllı televizyona yansıtarak büyük ekranda modlu maç izleme keyfi yaşayabilirsiniz.

Uygulaması, reklamsız ve şifresiz özellikleri ile ücretsiz maç yayın izlemeniz için geliştirilmiştir. Safirbet Tv 188 uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz.

Uygulamasını cihazınıza kurduktan sonra, Safirbet Tv - Bedava Canlı Maç İzle Bein Sports HD kanallarına sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.

Safirbet Tv APK uygulaması içerisinde spor dallarına ayrılmış kategorileri görebilirsiniz. O an gerçekleşen müsabakaların listesini inceleyebilir, izlemek istediğiniz bir karşılaşmaya tıklayarak canlı yayına bağlantı kurabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)