S Sport Plus APK 2.30.96

Icon S Sport Plus APK 2.30.96
★★★★★ ★★★★★
Rapor

S Sport Plus Canli İzle Uygulaması Aracılığı İle Farklı Spor Dallarındaki Karşılaşmalara Anında Ulaş! S Sport Plus İzle Ve Kesintisiz Yayının Tadını Çıkart!

Bilgisi S Sport Plus

İsim S Sport Plus
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.30.96
Boyut 23.05 Mb
Kategori Eğlence
Geliştirici Saran İnternet Yayıncılık A.S.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ssportplus.dice
Şimdi İndir

S Sport Plus Premium APK Nedir?

Spor dünyası hakkındaki tüm gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz donanımlı bir uygulamayı kullanmak, canlı karşılaşmaları izlemek ve ücretsiz avantajlardan olarak faydalanmak ister misiniz?

S Sport Plus Android TV APK uygulaması ile çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Formula 1 ve Moto GP yarışlarında heyecana katılabilir, dünyaca ünlü futbol liglerinde gerçekleşen sert rekabete şahit olabilir, NBA içerisindeki karşılaşmaları canlı izleyebilirsiniz.

S Sport Plus Ücretsiz İzle özelliği ile uygulamayı kullanmanız ücretsiz! Canlı yayın izleyebileceğiniz uygulama içerisinde ayrıca spor belgesellerine de erişim sağlayabilirsiniz.

Üyelik ücreti ödemeden uygulamasını kullanmak için sitemizden S Sport Plus APK İndir bağlantısını kullanarak uygulamayı akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Günün yoğunluğu sebebiyle izleyemediğiniz yayınların tekrarlarını izleyebilir, S Sport Plus Yayın Akışı içerisinden program listesine ve saatlerine ulaşabilirsiniz.

S Sport Plus APK uygulaması, “Saran İnternet Yayıncılık A.S.” tarafından geliştirilmiştir. “PEGI 3” sertifikası ile birlikte 3 yaş ve üzerindeki kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)