Rush Hour 3D APK 1025

Icon Rush Hour 3D APK 1025
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Rush Hour 3D APK Sinirsiz para Android Oyun Kullanıcıları Ve Sosyal Platformlar Üzerinde Popüler Bir Hale Geldi! Rush Hour 3D APK Download İle Oyunu Cihazınıza İndirin!

Bilgisi Rush Hour 3D

İsim Rush Hour 3D
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1025
Boyut 73.21 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici Good Job Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.utincomputer.hyperovertake
Şimdi İndir

Rush Hour 3D Nedir?

Adrenalin, heyecan ve macera öğelerini bir araya getiren mobil bir yarış oyunudur. “Good Job Games” tarafından geliştirilen mobil oyun, 10 yaş ve üzerindeki oyuncular için sunulmuştur.

Aracınızın kontrolünü kaybetmeden hızlı bir sürüş tecrübesi yaşayabileceğiniz oyun, 3 boyutlu grafikler, ses efektleri ve araba çeşitliliği ile dikkatleri üzerine toplamıştır.

Rush Hour 3D APK oyununda zamana karşı yarışmanız ve hızlı bir sürüş gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Çift şeritli yol üzerinde ters yönden gelen araçlara dikkat ederek sollama yapabilirsiniz.

Rush Hour 3D APK oyunu içerisinde görevlerinizi tamamlayarak ilerleyebilirsiniz. İlerledikçe para ve kaynak kazanabilir, kazandığınız para ile yeni araçları satın alarak sürüş tecrübesine devam edebilirsiniz.

Rush Hour 3D APK No Ads ile reklamsız oyun tecrübesine katılabilirsiniz. Kullanarak istediğiniz araçlara kolayca sahip olabilir, kendi galerinizi oluşturabilirsiniz.

Rush Hour 3D APK mobil oyunu ile sürüş becerinizi geliştirebilir, kendi yeteneğinizi trafik içerisinde test edebilirsiniz. Sürüş esnasında tehlikeli manevralar yapabilir, polisten kaçabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)