Root Booster Pro APK 4.0.9

Icon Root Booster Pro APK 4.0.9
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Root Booster Pro APK 2022 Mobil Uygulamasını Kullanarak Cihazının Performansını Yükselt! Root Booster Pro APK Download İle Uygulamayı Ücretsiz Kullan!

Bilgisi Root Booster Pro

İsim Root Booster Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 4.0.9
Boyut
Kategori Alet
Geliştirici Dominik Nožka
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ram.memory.booster.cpu.saver
Şimdi İndir

Root Booster Pro APK Son Sürüm Nedir?

Android işletim sistemine sahip tüm akıllı cihazlarda “Root” yapılarak, işletim sisteminin üzerinde tam anlamıyla kontrol sağlanabilmektedir. Root işleminden sonra kullanıcılar, cihaz üreticilerinin kısıtladığı düzenleme ve kişiselleştirme seçeneklerine sahip olmaktadır.

Root Booster Pro APK Latest Version ile yayınlanan son sürüm uygulaması, cihazınızın ve sisteminizin RAM, işletim sistemi ve CPU işlemlerini hızlandırarak, cihazınızı maksimum verimde kullanmanızı sağlamaktadır.

Game Booster Pro APK Root yapılmış cihazlarda kullanılabileceği gibi, Root yapılmamış cihazlarda da kullanılabilmektedir. Ayrıca uygulaması pilinizi tüketen uygulamaları tespit eder ve o uygulamaların askıya alınmasını sağlar. Böylece cihaz pilinizin ömrünü uzatır.

Root Booster Pro APK uygulaması, “Dominik Nožka” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Uygulamayı kullanım avantajı ile birlikte sitemizden ücretsiz olarak Android sistemli cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)