Rokkr APK 1.8.3

Icon Rokkr APK 1.8.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Rokkr APK İndir Full Ve Akıllı Cihazından Canlı Yayın İçeriklerini İzlemeye Başla! Rokkr Pro APK Download İle Canlı Maç Yayınlarını İzle! Akıllı Cihazını TV'ye Çevir!

Bilgisi Rokkr

İsim Rokkr
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.8.3
Boyut 22 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Rokkr
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Rokkr Premium Nedir?

Akıllı cihazınızdan internet bağlantısı ile birlikte canlı yayın kanallarını anlık olarak izlemenize imkan tanıyan bir mobil uygulamadır. Uygulama “Ahmad Alkadady” tarafından kullanıcılara yayınlanmıştır.

Rokkr APK Android TV uygulaması ile istediğiniz yerden herhangi bir kanalı izlemeye başlayabilirsiniz. Akıllı cihazınızı tam anlamıyla televizyona çevirecek bir uygulamadır.

Desteklediğiniz favori futbol takımınız hakkındaki gelişmeleri, diğer branşlarda gerçekleşen spor müsabakalarını canlı yayın olarak mobil cihazınızdan izleyebilirsiniz.

Uygulamanın oldukça basit ve sade bir arayüzü bulunmaktadır. İnternet hızınızdan bağımsız olarak, canlı yayınları donma yaşamadan izlemenizi sağlamaktadır.

Rokkr APK Son Sürüm ile uygulamanın güncel özelliklerini ve en yeni versiyonunu kullanabilirsiniz. Uygulamayı sitemizden Android sistemli cihazınıza indirebilirsiniz.

Rokkr Premium APK uygulamasını kullanarak sinema ve futbol kanallarına erişim sağlayabilirsiniz. Akıllı cihazınızdan boş vakitlerinizde eğlenceli içerikleri anlık olarak izleyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)