Rocket League Sideswipe APK 1.0

Icon Rocket League Sideswipe APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Rocket League Sideswipe APK PC Ve Konsol Cihazlarının Ardından Mobil İçin Geliştirilmiştir. Rocket League Sideswipe APK Download For Android İle Oyuna Katıl!

Bilgisi Rocket League Sideswipe

İsim Rocket League Sideswipe
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 1.0
Boyut 871 MB
Kategori Spor
Geliştirici Psyonix Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.Psyonix.RL2D
Şimdi İndir

Rocket League Sideswipe Nedir?

Oyuncuların arabaları kontrol ederek futbol oynayabileceği bir mobil oyundur. 1v1 ve 2v2 mücadelelerde çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla ya da herhangi bir oyuncu ile rekabete girebilirsiniz.

Rocket League Sideswipe APK oyunu tamamen bir futbol maçı mantığını taşımaktadır. Aradaki en büyük fark, futbolcular yerine arabaların kullanılmasıdır.

Kullanıcılar arabalarına kendi zevk ve isteklerine göre kişiselleştirme yapabilmektedir. Rocket League Sideswipe APK Android ve iOS cihazlar için “Psyonix Studios” tarafından geliştirilmiştir.

Futbol karşılaşmaları ortalama olarak 2 dakika sürmektedir. Yer çekimine meydan okuyan arabalar ile akrobatik hareketler yapabilirsiniz. Havada taklalar atabilir, Rocket League Sideswipe APK Download ile oyunu indirebilirsiniz.

Rocket League Sideswipe APK Latest Version ile oyunun güncel sürümünü oynamaya başlayabilirsiniz. Derece maçlarında yerinizi alarak, üst sıralara çıkmak için kendinizi geliştirebilirsiniz.

Rocket League Sideswipe APK oyununda belirli aralıklarla düzenlenen sezonlara katılabilir, başarılarınız doğrultusunda ünvan kazanabilirsiniz. Doyasıya rekabete hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)