Roblox APK 2.594.525

Icon Roblox APK 2.594.525
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Roblox Oyunu Hakkında Bilgi Edin! Roblox Menu APK Kullan, Kısıtlamalardan Kurtul! Roblox APK Download İos İşletim Sistemli Cihazınıza Uyumludur.

Bilgisi Roblox

İsim Roblox
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.594.525
Boyut 164.60 Mb
Kategori Macera
Geliştirici Roblox Corporation
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.roblox.client
Şimdi İndir

Oyun Bilgilendirmesi

Sanal bir evrende çevrimiçi olarak oynadığınız, karakterinizi oyun içinde kazandığınız para ile kişiselleştirebildiğiniz bir macera oyunudur. Oyunun sağlayıcısı Roblox Corporation’dır.

Oyun Hakkında

Oyunda keşfe çıkabileceğiniz sanal dünyalar bulunmaktadır. Bu dünyalardan herhangi birine katılabilir dünyadaki diğer kullanıcılarla mücadele etmeye başlayabilirsiniz.

Sadece oyuna girerek arkadaşlarınızla sohbet etmeniz mümkündür. Bilgisayarınızda, iOS ve Android destekli cihazlarınızda, Xbox One ve VR gözlüğü kullanarak bu dünyaya katılabilirsiniz.

Oyun içerisinde çok geniş öğe listesi bulunmaktadır. Bu öğeleri kullanarak oyun içindeki karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz. Kendi dünyanızı oluşturarak diğer oyuncuların katılmasını sağlayabilirsiniz.

Oyun

Roblox APK İndir, maceralı evrendeki kısıtlamaları kaldırır. Örneğin, sürümler sayesinde duvardan geçebilir, ölümsüzlük elde edebilirsiniz.
Roblox Menu Son Sürüm ile “Robux” ulaşabilirsiniz. Robux, oyun içinde kullanılan para biriminin ismidir. Roblox Robux APK Son Sürüm kullanarak oyunun güncel versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Bu avantajlardan hemen faydalanmak için oyunu oynamak istediğiniz cihazınıza Roblox APK indirebilir, bu evrende yerinizi alabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)