Roadrunner APK 4.2306.0

Icon Roadrunner APK 4.2306.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Alışverişe Çıkarak Vakit Kaybetmeyin, Roadrunner Records İle Market Ve Ev İhtiyaçlarınızı Satın Alın! Roadrunner Türkçe Arayüz İle Birlikte Sunulmaktadır!

Bilgisi Roadrunner

İsim Roadrunner
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 4.2306.0
Boyut 30 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici verimlilik
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Roadrunner App Nedir?

Günlük hayatın koşuşturmacası içerisinde alışveriş yapacak zaman bulamıyor musunuz? Aklınıza gelen tüm ürünlere tek bir platformdan ulaşmak ister misiniz?

Günlük alışveriş ihtiyacınızın yanında, giyim, kıyafet, ev eşyaları ve çok daha fazlasını bulunduran Roadrunner Plymouth uygulaması ile tanışın! Mobil uygulama, ile birlikte Android ve iOS sistemli akıllı cihazlara sunulmaktadır.

Roadrunner Kuşu uygulaması içerisinde binlerce ürün bulunmaktadır.  Uygulama içerisinden satın aldığınız ürünler evinize gönderilmektedir. Kuryeler uygulama ile birlikte hizmet vermektedir.

Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz şeyleri kısa bir süre içerisinde teslim alabilirsiniz. Böylelikle dışarı çıkıp alışveriş yaparak harcayacağınız zamanı, başka şeyler için kullanabilirsiniz.

Size özel olarak sunulan avantajlarını keşfetmek için “Foodora” tarafından geliştirilen mobil uygulamayı sitemizden bedava olarak indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)