Rise of Kingdoms APK 1.0.67.16

Icon Rise of Kingdoms APK 1.0.67.16
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Rise Of Kingdoms APK Türk Krallıkları İle, Eşsiz Bir Oyun Deneyimini Tecrübe Et! Rise Of Kingdoms APK Kullan! Düşmanlarını Yok Etmek İçin Stratejini Tasarla!

Bilgisi Rise of Kingdoms

İsim Rise of Kingdoms
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.0.67.16
Boyut 1.09 Gb
Kategori Strateji
Geliştirici LilithGames
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.lilithgame.roc.gp
Şimdi İndir

Rise Of Kingdoms Nedir?

11 medeniyetten birini seçerek, kendi egemenliğinizi kurabilirsiniz. Binalarınızı ve askerlerinizi yükseltebilir, savaşlara katılıp, rakip oyuncuları işgal edebilirsiniz.

Rakiplerinizden gelebilecek olası saldırılara karşı, bulunduğunuz alanda savunma stratejileri geliştirebilirsiniz. Medeniyetinizi güvende tutarak daha hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz.

Rise Of Kingdoms APK 2022 oyununda, harita üzerinde yeni kaynaklar keşfetmek için seferlere çıkabilirsiniz. Binalarınızı yükselterek yeni özellikleri açabilirsiniz.

Katıldığınız savaşlarda büyü kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sırt sırta vererek güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Rise Of Kingdoms APK İndir ve arkadaşlarınla oynamaya başla!

Haritadaki stratejik noktaları ele geçirerek, sahadaki üstünlüğünüzü sağlayabilirsiniz. Rise Of Kingdoms APK Son Sürüm ile oyunun güncel versiyonunu oynayabilirsiniz.

Dünya tarihine ismini kazımış, ünlü komutanları oyunda kullanabilirsiniz. Savaş tecrübesi ve eğitimler ile komutanlarınıza seviye kazandırabilir ve özelliklerini kullanıma açabilirsiniz.

Rise Of Kingdoms APK oyununda, stratejik zekanızı kullanarak online bir macerada yerinizi alabilirsiniz. 3 boyutlu karakterler ve kaliteli savaş grafikleri ile keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)