Rice Burner APK 0.7.0.8f5

Icon Rice Burner APK 0.7.0.8f5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Rice Burner APK Oyunu İçerisinde Yüksek Teknolojiyi Kullanarak Aracını Geliştir! Rice Burner APK Obb Dosyaları İle Birlikte Eşsiz Bir Yarış Deneyimi Sunuyor!

Bilgisi Rice Burner

İsim Rice Burner
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 0.7.0.8f5
Boyut 79M
Kategori Yarış
Geliştirici TonismoGames
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.tonismogames.riceburner
Şimdi İndir

Rice Burner APK 2023 Nedir?

Akıllı cihazınız ile oynayabileceğiniz yarış oyunları içerisinde oldukça ilginç bir hikayeye sahip olan oyunu, eğlenceli yarış deneyimi ile birlikte dikkatleri üzerine topladı.

Rice Burner Lite APK oyunu 2049 yılında geçmektedir. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte tüm dünya merkezi bir bilgisayar tarafından yönetilmektedir.

Yönetici bilgisayar insanların ihtiyacı olan araçları kendisi üretmektedir. İnsan eliyle detaylı olarak modifiye edebileceğiniz arabaları üretmek ve motor sistemini geliştirmek, oyunun temel amacını oluşturmaktadır.

Yakıt kaynaklarının dünyada tükenmesi sebebiyle yeni bir yakıt kaynağı bulunmuştur. Pirinç kullanarak yakıt üretmek, detaylı olarak modifiye yapmak, sokak yarışlarında yeteneğinizi sergilemek ister misiniz?

Mobil oyununu Rice Burner APK Download ile sitemizden cihazlarınıza indirebilirsiniz. Rice Burner APK Money And Gold ile sınırsız para özelliğini kullanabilirsiniz.

Rice Burner APK oyunu, “TonismoGames” tarafından geliştirilmiştir. Tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulan teknolojik ve detaylı bir yarış oyunudur. Performanslı bir oyun deneyimi için cihazlarınızda en az 2GB Ram bulunması gerekmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)