RFS - Real Flight Simulator APK 2.2.5

Icon RFS - Real Flight Simulator APK 2.2.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

RFS Real Flight Simulator Premium APK İndir Ve Mobil Cihazından Uçak Simülasyon Oyununu Oynamaya Başla! RFS Pro APK Ödenen ücret Download İle Uçuşa Hazır Mısın?

Bilgisi RFS - Real Flight Simulator

İsim RFS - Real Flight Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 2.2.5
Boyut 481.06 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici RORTOS
Fiyat $0.99
Google Play Linki it.rortos.realflightsimulator
Şimdi İndir

RFS Real Flight Simulator Nedir?

Dünyadaki istediğiniz bir yere gerçek zamanlı olarak uçuş yapabileceğiniz, diğer pilotlarla iletişim kurabileceğiniz, 3 boyutlu grafiklerle gerçekçi bir deneyim yaşayabileceğiniz, uçuş simülasyon oyunudur.

“RORTOS” isimli oyun geliştiricisi tarafından geliştirilen RFS Real Flight Simulator Premium APK 2022 oyunu, Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar için yayınlanmıştır.

Çok oyunculu ile diğer oyuncularla ve arkadaşlarınızla oynayabileceğeniz oyun içerisinde uçuş planlarına ulaşabilir, farklı görünümleri kullanabilir, hava araçlarını kişiselleştirebilirsiniz.

Dünyadaki 35 adet en büyük havalimanlarının içinde bulunduğu RFS Real Flight Simulator APK oyunu, detaylara özen gösterilerek geliştirilmiştir.

Örneğin yakıt tankı, kanatçıklar, spoiler, motor, radar arızaları gibi birçok gerçek arıza ile, kullanıcının uçuş becerileri geliştirilmektedir. RFS Real Flight Simulator APK Son Sürüm ile, oyunun güncel sürümünü sitemizden indirebilirsiniz.

RFS Pro Real Flight Simulator oyunu, kullanıcıya gerçekçi bir uçuş tecrübesi sunmaktadır. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz oyunda keyifli bir uçuş deneyimine hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)