Reface APK 3.34.1

Icon Reface APK 3.34.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Reface APK Reklamsız Uygulamasını Kullanarak Komik İçerikler Tasarlayabilirsiniz! Reface Premium APK Uygulaması İle Akıllı Cihazınızda Eğlenceli Vakit Geçirebilirsiniz!

Bilgisi Reface

İsim Reface
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 3.34.1
Boyut 50.85 Mb
Kategori Eğlence
Geliştirici NEOCORTEXT, INC.
Fiyat Bedava
Google Play Linki video.reface.app
Şimdi İndir

Reface Nedir?

Fotoğraflar üzerine hareketli yüz efektlerini eklemenizi ve komik videolar oluşturmanızı sağlayan mobil bir eğlence uygulamasıdır. “NEOCORTEXT, INC.” tarafından geliştirilmiştir ve 17 yaş üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur.

Reface Full APK uygulaması aracılığı ile herhangi bir fotoğraf içerisindeki bir insanın yüzüne kendi yüzünüzü ya da bir başkasının yüzünü koyabilirsiniz.

Reface APK Pro açıldı ile ünlü bir film yıldızının yerine geçebilirsiniz. Ünlü oyuncunun görünümü fakat sizin yüzünüzü taşıyan figürler ile birlikte komik videolar hazırlayabilirsiniz.

Bu işlem için tek yapmanız gereken, uygulama aracılığı ile kendi yüzünüzü cihazınızdan kayıt etmek. Ardından uygulama kütüphanesi içerisinde bulunan resim ve videolardaki yüz görünümleri üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

Reface APP APK Premium uygulamasını Android sistemli cihazınıza indirebilir, premium özelliklerini ücretsiz olarak kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Reface APK uygulamasını kullanarak hazırladığınız komik fotoğraf ya da videolarınızı sosyal platformlar aracılığı ile arkadaşlarınızla paylaşabilir,  bir arkadaşınızın yüzünü koyduğunuz içeriği ona göndererek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)