Rebel Inc APK 1.13.6

Icon Rebel Inc APK 1.13.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Rebel İnc Premium APK Oyunu İçerisinde Çıkan İsyanları Bastırın, Politik Adımlar Atarak Huzur Dolu Ortamı Sağlayın! Rebel İnc APK İle İç Karışıklığı Önleyin!

Bilgisi Rebel Inc

İsim Rebel Inc
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.13.6
Boyut 73.82 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Ndemic Creations
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ndemiccreations.rebelinc
Şimdi İndir

Rebel Inc. Nedir?

Savaştan çıkmış bir dünya içerisinde ülkenizi yeniden geliştirmeniz ve yönetmeniz üzerine kurulu olan mobil bir oyunudur. Strateji tabanı üzerine kurulmuştur ve alacağınız kararlar oyunun gidişatını doğrudan etkilemektedir.

Ülkenizi geliştirmek için politik ve siyasi girişimlerde bulunabilirsiniz. Askeri gücünüzü kullanarak yönetimi eline almak isteyen isyancılara karşı savaşabilir, halkınızın güvenini kazanmak için faaliyete geçebilirsiniz.

Oyun içerisinde bulunan 5 farklı konum üzerinde kontrolü ele almanız gerekmektedir. Konumlar oldukça detaylı olarak tasarlanmıştır ve oyunu akıllı bir yapay zeka ile desteklenmiştir.

Türkçe dil desteğine sahip olan Rebel İnc APK İOS ve Android sistemli cihazlar için, “Ndemic Creations” isimli geliştirici tarafından sunulmuştur.

Rebel İnc Escalation APK oyununda avantajları ile isyancılara karşı mücadele edebilirsiniz. Oyunu sitemizden Rebel İnc APK Money ile indirebilir, sınırsız para kullanabilirsiniz.

Rebel İnc APK oyununda bulunan yardım sekmesini kullanarak, oyun hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kaydettiğiniz oyuna daha sonra devam etmek için “Yükle” seçeneğini kullanabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)