Real Steel APK 1.86.13

Icon Real Steel APK 1.86.13
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Real Steel APK İndir Ve Mobil Cihazından Robot Dövüşlerine Katıl! Real Steel APK Son Sürüm İle, Oyunun Güncel Versiyonunu Oyna! Robot Dövüşlerine Hazır Mısınız?

Bilgisi Real Steel

İsim Real Steel
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.86.13
Boyut 56 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited
Fiyat $0.99
Google Play Linki com.jumpgames.RealSteel
Şimdi İndir

Real Steel - Gerçek Çelik Dünya Robot Boks Nedir? 

İzleyiciler tarafından oldukça sevilen “Real Steel” isimli film, mobil oyun olarak “Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited” isimli yayıncı tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

Real Steel APK oyunu içerisinde, çelikten üretilmiş robotlarla boks maçlarına çıkarak, rakip robotları bok sahası üzerinde mağlup etmek ana amacı oluşturmaktadır.

“Aksiyon Oyunları” kategorisinde yer alan Real Steel APK 2021 oyunu, 13 yaş ve üzeri kullanıcılar için geliştirilmiştir. Android ve iOS sistemli cihazları desteklemektedir.

Robot Boks Şampiyonu olarak liderlik sıralamasında en üst basamağa çıkmaya çalışılan bu oyunda, robotlar özellikleri ve yeteneklerine göre 1 ile 4 yıldız arasında sınıflandırılmıştır.

Real Steel APK Download ile, oyunu Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilir, heyecanlı boks dövüşlerine başlayabilirsiniz.

Sahip olduğunuz robotunuza, Real Steel APK oyunu içerisinde ilerledikçe çeşitli geliştirmeler yapabilir, yeni robotlar alabilirsiniz. 11 farklı boks arenasında arkadaşlarınızla rekabete girebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)