Real Gangster Crime APK 5.9.0

Icon Real Gangster Crime APK 5.9.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Real Gangster Crime APK İndir Ve Mobil Cihazından Gangsterlerin Dünyasında Giriş Yap! Real Gangster Crime Menüsü APK Oyun Deneyimini Hemen Tecrübe Edebilirsin!

Bilgisi Real Gangster Crime

İsim Real Gangster Crime
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 5.9.0
Boyut 103.57 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Naxeex Studio
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gta.real.gangster.crime
Şimdi İndir

Real Gangster Crime Nedir?

Karakteriniz ile açık bir dünya içerisinde gangsterlik yapabileceğiniz bir mobil oyundur. “Naxeex Studio” isimli video oyun geliştiricisi tarafından sunulmuştur.

Real Gangster Crime APK 2022 oyunu içerisinde, özgürce istediğinizi yapmanıza olanak tanınmıştır. Karakterinizi çeşitli giysiler ile kendi tarzınıza göre kişiselleştirebilirsiniz.

Aksiyon ve macera dolu oyun içerisinde, tabancalardan makinalı tüfeklere, yıldırım gönderen üstün silahlara ulaşabilir ve etrafınıza saldırabilirsiniz.

Suç işlendiği zaman polis sizi yakalamak için elinden geleni yapmaktadır. Spor arabaları, hız motorlarını kullanarak kaçabilir, polislerin üzerine bomba atabilirsiniz.

Real Gangster Crime APK oyunu içerisinde helikopter kullanabilir, sırtınıza taktığınız bir jet modülü ile havada uçarken düşmanlarınıza silahlı saldırı yapabilirsiniz.

Real Gangster Crime APK ile, istediğiniz şeyi satın alabilirsiniz. İsterseniz bir robot kıyafeti giyerek her tarafı patlatabilir, isterseniz bir tank kullanabilirsiniz.

Real Gangster Crime APK oyunu içerisinde kullanıcıya verilen görevleri tamamlayabilir, oyun hikayesinde ilerleyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)