Real Football APK 1.7.4

Icon Real Football APK 1.7.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Real Football APK İndir Ve Mobil Cihazından Futbol Maçlarına Katıl! Real Football APK Download İle Arkadaşlarınla Müsabakalar Düzenle! Takım Tesisini Kur!

Bilgisi Real Football

İsim Real Football
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.7.4
Boyut 31.99 Mb
Kategori Spor
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gameloft.android.ANMP.GloftR7HM
Şimdi İndir

Real Football Nedir?

Mobil cihazınızdan tek başınıza ve arkadaşlarınızla futbol oynayabileceğiniz bir mobil oyundur. “Gameloft SE” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

Android ve iOS sistemli cihazlar için tasarlanan Real Football APK oyunu içerisinde, Stadyum, Fizyoterapi Merkezi ve Genç Oyuncu Kampı gibi tesisler inşa edebilirsiniz.

3 boyutlu grafiklere sahip olan Real Football APK Full oyunu içerisinde, yıldız oyuncuları kadronuza dahil edebilir, kadronuzdaki oyuncuların yeteneklerini arttırabilirsiniz.

Daha güçlü oyuncular ile, daha etkili bir kadro kurabilirsiniz. Rakiplerinize karşı avantaj elde edebilirsiniz. Real Football APK Son Sürüm ile, oyunun güncel versiyonunu sitemizden indirebilirsiniz.

Real Football APK oyununda detaylara oldukça yer verilmiştir. Oyun içerisinde kullanılan farklı kamera açıları, gerçekçi bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)