Real Driving Sim APK 5.4

Icon Real Driving Sim APK 5.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Real Driving Sim APK Tüm arabanın Sayesinde İstediğin Aracı Kullanmaya Başla! Real Driving Sim APK İndir Ve Akıllı Cihazından Sürüş Tecrübesi Deneyimle!

Bilgisi Real Driving Sim

İsim Real Driving Sim
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 5.4
Boyut 55.61 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici Ovidiu Pop
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ovilex.realdrivingsim
Şimdi İndir

Real Driving Sim Nedir?

+20 şehirden oluşan açık dünya haritası ile birlikte, gerçekçi grafikler kullanılarak dizayn edilmiş bir araba yarışı, simülatör oyunudur.

“Ovidiu Pop” tarafından kullanıcılara sunulan oyun içerisinde, kullanıcının sürüş deneyimi yaşayabileceği +80 araç bulunmaktadır.

Arkadaşlarınız veya dünyadaki herhangi bir oyuncu ile oynayabileceğiniz multiplayer (çok oyunculu) modunun yanında, kariyer modunu oynayarak, tek başınıza oyunda ilerleyebilirsiniz.

Real Driving Sim APK 2022 oyununda, sürüş yapabileceğiniz karlı yollar, dağlar, çöller ve daha fazlası sizi beklemektedir. Kullanıcının tamamlayabileceği çeşitli görevler bulunmaktadır.

Real Driving Sim APK Download oyunu içerisinde kaza yapmanız durumunda, aracınızın alabileceği görsel hasarların yanında, mekanik hasarda alınmaktadır.

Real Driving Sim APK Android ve iOS cihazlar için geliştirilmiştir. Oyunu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Mevsim efektleri, drag yarışları, kişiselleştirilebilen araçlar ile, Real Driving Sim APK oyununda keyifli bir simülasyon deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)