Real Drift Car Racing APK 5.0.8

Icon Real Drift Car Racing APK 5.0.8
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Real Drift Car Racing Lite APK Oyunu İçerisinde Efsanevi Arabalar Seni Bekliyor! Real Car Drifting Simulator APK Oyunu İle Aracını Kişiselleştir, Pistin Kralı Ol!

Bilgisi Real Drift Car Racing

İsim Real Drift Car Racing
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 5.0.8
Boyut 51M
Kategori Yarış
Geliştirici Real Games srls
Fiyat $0.99
Google Play Linki com.realdrift.sipon
Şimdi İndir

Real Drift Car Racing Nedir?

Drift yapma heyecanını özenle dizayn edilmiş araçlarla ve 3 boyutlu olarak mobil cihazınızdan tecrübe edebileceğiniz bir oyunudur.

“Real Games srls” tarafından geliştirilen oyun, tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur. Android ve iOS sistemli tüm cihazları desteklemektedir.

Oyun içerisinde bir çok pist ve parkur bulunmaktadır. Zorluklarına göre derecelendirilen pistler, drift yapma yeteneğinizi geliştirmekle birlikte oyuna oldukça kaliteli bir heyecan katmaktadır.

özelliklerini kullanarak aracınızı oyun içerisinde istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Çıkartmalar ekleyebilir, jantlarınızı seçebilir, tekerlek boyunu ayarlayabilir ve detaylı olarak modifiye yapabilirsiniz.

Drift Legends Real Car Racing APK oyununda arkadaşlarınız ile puanlama rekabeti içerisine girebilirsiniz. Real Drift Car Racing APK İndir ile sitemizden oyununu indirebilirsiniz.

Real Drift Car Racing APK oyunu ile amatör olarak yarışlara başlayabilir, profesyonel bir drift uzmanı olabilirsiniz. Ateş püskürten egzoz efektleri ve motor seslendirmeleri ile drift macerasına katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)