Real Car Parking APK 2.6.6

Icon Real Car Parking APK 2.6.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Real Car Parking: Driving Street 3D APK İle Arabaları Park Ederek, Usta Bir Şoför Olduğunu Kanıtla! Real Car Parking APK İndir Ve Mobil Cihazından Lüks Otomobilleri Kullan!

Bilgisi Real Car Parking

İsim Real Car Parking
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.6.6
Boyut 90 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici Gen St
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.realcarparking.genetic
Şimdi İndir

Real Car Parking: Driving Street 3D Nedir?

Real Car Parking HD APK Son Sürüm oyunu, “Gen St” isimli video oyun geliştiricisi tarafından oyun severlere sunulan, araba park etme temel amacını taşıyan, bir simülasyon oyunudur.

Oyuncunun aracına hasar almadan, etrafındaki araçlara herhangi bir şekilde hasar vermeden aracını park etmesi gerekmektedir. Dar alanlar ve karmaşık araç dizilimleri ile oyun ilerledikçe zorlaşmaktadır.

Real Car Parking APK oyununda bulunan park etme sensörü özelliğini kullanabilir, başarılı bir şekilde aracınızı park etmek için sensörden yardım alabilirsiniz.

Oyun içerisinde gerçekçi araba sesleri, 3 boyutlu görünüm ve kaliteli grafikler bulunmaktadır. Farklı kamera açıları ile oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Real Car Parking APK Download ile oyunu Android cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz. Araba kullanma becerinizi geliştirebilir, usta bir şoför olabilirsiniz.

Trafik kurallarını ve işaretlerini öğrenebileceğiniz Real Car Parking APK oyununda, dikkatli ve hassas hareketler yapmalısınız.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)