Rar APK 6.23.build117

Icon Rar APK 6.23.build117
★★★★★ ★★★★★
Rapor

RAR APK İndir Ve Akıllı Cihazından Dosyalarını Sıkıştır! RAR APK Full Dosya Yöneticisi İle, Cihazınızdaki Yer Kaplayan Dosyaların Boyutunu Küçültebilirsiniz.

Bilgisi Rar

İsim Rar
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 6.23.build117
Boyut 3.72 Mb
Kategori Alet
Geliştirici RARLAB (published by win.rar GmbH)
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.rarlab.rar
Şimdi İndir

RAR Nedir?

RARLAB (published by win.rar GmbH) tarafından geliştirilen Rar APK Pro uygulaması, akıllı cihazınızdan dosyalarınızı sıkıştırmanızı ve farklı formatlarda sıkıştırılmış dosyaları Android cihazlarınızdan açmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır.

RAR APK PC uygulamasının ardından mobil cihazlar için geliştirilen uygulama aracılığı ile RAR ve ZIP haline getirdiğiniz herhangi bir dosyaya şifre koyabilirsiniz. Şifre koyarak sıkıştırılmış RAR dosyalarını, parolasını girerek cihazınızdan açabilirsiniz.

Uygulama ARJ, 7z, BZ2, TAR, RAR, ISO, XZ, GZ, ZIP formatındaki dosyaları desteklemektedir. Bu dosyaları akıllı cihazınızın üzerinden açabilirsiniz.

Herhangi bir sebepten ötürü zarar görmüş olan RAR ve ZIP formatındaki dosyaları uygulama aracılığı ile onarabilirsiniz. Uygulamayı RAR APK Download ile sitemizden indirebilirsiniz.

RAR APK uygulamasını kullanarak çok fazla yer kaplayan, boyutu büyük dosyaları cihazınızla sıkıştırabilir, sıkıştırdığınız dosyaları başka cihazlar ile paylaşabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)