RAID APK 7.70.6

Icon RAID APK 7.70.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Castle Raid APK Oyununda Heyecanlı Maceraya Dahil Olmak İçin Şampiyonunu Seç Ve Geliştir! Raid Shadow Legends APK Oyunu İle Çevrimiçi PvP Savaşlarına Katıl!

Bilgisi RAID

İsim RAID
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 7.70.6
Boyut 156.96 Mb
Kategori Rol Yapma
Geliştirici Plarium Global Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.plarium.raidlegends
Şimdi İndir

RAID: Shadow Legends Nedir?

Büyülü bir dünya içerisinde geçen rol yapma oyununda savaş heyecanını sonuna kadar tecrübe edebilirsiniz. “Plarium Global Ltd” tarafından geliştirilen mobil oyun, 13 yaş ve üzerindeki oyunculara sunulmuştur.

Raid Shadow Legend APK oyunu içerisinde çeşitli ırk ve gruplara ayrılmış şampiyonları toplayarak takım kurmanız gerekmektedir. Kurduğunuz takım ile heyecanlı serüvende ilerleyebilir, bölüm sonu canavarları ile savaşa girebilirsiniz.

Şampiyonlarınıza düşen malzemeler ile onları geliştirebilirsiniz. Örneğin, defansınızı artırmak için zırh, saldırı gücünüzü artırmak için çeşitli silahları kuşanabilirsiniz.

Pirate Raid APK oyununda diğer oyuncular ile PvP Arena üzerinde karşılaşabilirsiniz. Ekipman bulmak için zindanlara girebilir, kendi kalenizi kurarak şampiyonlarınıza eğitim verebilirsiniz.

Şampiyonlarınızla girdiğiniz savaşlarda stratejik hamleler yaparak savaşın gidişatını değiştirebilirsiniz. Raid APK oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

Raid APK oyunu ile; ejderhaların, şovalyelerin, dev örümceklerin, okçuların, büyücülerin ve birçok farklı ırktan şampiyonların bulunduğu bir maceraya arkadaşlarınızla birlikte katılmaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)