Raft Survival APK 1.211.0

Icon Raft Survival APK 1.211.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Raft Survival - Ocean Nomad APK Oyununda Denizin Ortasında Sınırlı Kaynak İle Hayatta Kalmaya Çalış! Raft Survival Multiplayer APK Hayatta Kalma Oyunları Ücretsiz İndir!

Bilgisi Raft Survival

İsim Raft Survival
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.211.0
Boyut 87.01 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici TREASTONE LTD
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Raft Survival Mobile Nedir?

Vahşi canlıların her an size saldırmak için fırsat aradığı bir okyanusta, gerçekleşen trajik bir kaza sonucunda hayatta kalmanız gerekmektedir. Raft Survival Hayatta Kalma Oyunları içerisinde etkileyici bir mücadele sizleri bekliyor!

Raft Survival Game açık dünya düzeni ile geliştirilmiş bir mobil oyunudur. Oyun içerisinde kullanabileceğiniz 100’lerce eşya, kendinizi savunmak için kuşanabileceğiniz 100’lerce silah bulunmaktadır.

Raft Survival Multiplayer APK oyunu, 3 boyutlu ve HD kalitesindeki görseller ile birlikte geliştirilmiştir. Hayatta kalma teması üzerine kuruludur.

Raft Survival Ocean Nomad APK içerisinde özelliklerini kullanarak kaynağa sahip olabilirsiniz. Kaynaklarınızla işinize yarayacak araç ve sığınak inşa edebilir, inşa ettiğiniz yapıları yükseltebilirsiniz.

Raft Survival APK oyunu, “TREASTONE LTD” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Keşfedilmeyi bekleyen dev bir okyanusta muhteşem bir maceraya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)