Racing Limits APK 1.6.9

Icon Racing Limits APK 1.6.9
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Araba Yarışına Katılmaya Hazır Mısın? Racing Limits APK İndir Ve Trafikte Sürüş Becerilerini Sergile! Racing Limits Kullanarak Oyundan Daha Çok Keyif Al!

Bilgisi Racing Limits

İsim Racing Limits
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.6.9
Boyut 92.56 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici SBK Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.sbkgames.RacingLimits
Şimdi İndir

Racing Limits Nedir?

Oyuncuların yoğun bir trafikte kuralları ihlal ederek yarışı birinci olarak tamamlamaya çalıştıkları bir araba yarışı oyunudur.

Becerileriniz, direksiyon kabiliyetiniz, dikkatiniz ve arabanızın performansıyla birlikte yarışları en önde bitirebilirsiniz.

Nitronuzu kullanarak ani hızlanmalar yapabilir, ters akan trafikte zamana karşı mücadele edebilirsiniz. Racing Limits İndir ve avantajları kullan!

Racing Limits Oyununun Özellikleri

Oyun, kullanıcıların erişebileceği farklı modları içerisinde bulundurur. Zamana karşı yarışabilir, taşıyıcı olarak yolcu alabilir, arkadaşlarınızla ve dünyanın herhangi bir yerinden yarışa katılan oyuncularla rekabete girebilirsiniz.

Kullanıcıya sunulan farklı kamera açıları oyun deneyimini arttırmaktadır. Ekranda bulunan kolay kontrol tuşları ile birlikte aracınızı kullanmak, basit ve eğlenceli bir hale getirilmiştir.

Racing Limits APK içerisinde, araçların tasarım detaylarına son derece dikkat edilmiştir. Sürüş performansınızı arttırmak için frenlerin, motorun ve yol tutuşunun geliştirmelerini yapabilirsiniz. Racing Limits APK İndir ve performansını zirveye çıkart!

“SBK Games” tarafından sunulan oyun, Android ve iOS işletim sistemli cihazlarınız için tasarlanmıştır. Racing Limits APK ile sınırları zorlayan bir yarış deneyimine sizde katılın!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)