Purple TV APK 4.1.4

Icon Purple TV APK 4.1.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Purple Tv APK Reklamsız İle Canlı Yayın Kanallarını, Spor Kanallarını Ve Maç Yayınlarını Ücretsiz İzleyin! Purple Tv Pro İle Yeni Pro Sürümünü Sitemizden İndirebilirsiniz.

Bilgisi Purple TV

İsim Purple TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 4.1.4
Boyut 139.20 Mb
Kategori Eğlence
Geliştirici Purple Smart TV
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.purple.player
Şimdi İndir

IPTV Purple Player for Mobile Nedir?

Belgesel, Spor, Sinema, Haber ve daha birçok canlı yayın kanalını akıllı cihazınızdan izleyebilmenize olanak tanıyan bir mobil uygulamadır. “Akrepikellez” isimli uygulama geliştiricisi tarafından sunulmuştur.

Uygulama aracılığı ile dizi kanalları dahil ücretli ve ücretsiz tüm kanallara ulaşabilir, izleyebilir ve uygulama içerisinde bulunan dizi, film serilerine ulaşabilirsiniz.

Purple Tv APK Son Sürüm uygulaması içerisinde; Fox Crime, Discovery HD, Black Tv, Eba TV, Haber Türk, TEVE 2, NBA TV, BluTV, Sinema TV, Sinema TV Aksiyon, Bein Sports, ATV, Kanal D, Tivibu Spor 1,2,3 kanalları ve çok daha fazlası sizi beklemektedir.

Purple Tv APK İndir ile uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz. Canlı yayın keyfini donmadan yaşamak istiyorsanız Purple Tv'yi indirin, yayını akıllı cihazınızda izleyin!

Purple Tv Pro APK ile uygulamanın Pro sürümünün ayrıcalıklarını keşfedebilirsiniz. Premium bir kullanıcı deneyimi sizleri bekliyor!

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)