Public Transport Simulator APK 1.35.4

Icon Public Transport Simulator APK 1.35.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Public Transport Simulator APK Para İle Birlikte İstediğiniz Aracı Kullanmak İster Misiniz? Public Transport Simulator APK İndir Ve Oyuna Katıl!

Bilgisi Public Transport Simulator

İsim Public Transport Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.35.4
Boyut 70 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici SkisoSoft
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.skisosoft.pts
Şimdi İndir

Public Transport Simulator Nedir?

Mobil cihazınızdan şöförlük yapmanıza olanak tanıyan bir simülasyon oyunudur. “SkisoSoft” isimli oyun geliştiricisi tarafından sunulan oyun, iOS ve Android sisteml cihazlar için geliştirilmiştir.

Public Transport Simulator APK oyunu içerisinde kullanabileceğiniz +45 adet araç bulunmaktadır. Şehrin içerisinde otobüs şoförlüğü yaparak yolcu taşıyabilir, taksi kullanarak yolculara hizmet verebilirsiniz.

Yolculara hizmet vererek, görevleri tamamlayarak oyunda deneyim ve para kazanabilirsiniz. Kazandığınız para ile daha iyi araçları satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Public Transport Simulator APK Son Sürüm oyunu, gerçekçi fiziğe ve kurallara dayanmaktadır. Örneğin, bir kaza yaptığınızda aracınızın içerisindeki yolcularınız ve aracınız hasar görecektir.

Bu hasar sonucunda görevlerinizi başarı ile tamamlayabilmek için görevi tekrar etmeniz gerekecektir. Bu sebeple trafik kurallarına uymalı, yolcularınıza hızlı ve güvenli bir ulaşım sağlamanız gerekmektedir.

Mobil cihazınızdan şoförlük deneyimini hemen tecrübe etmeye başlamak için, Public Transport Simulator APK Free Download ile oyunu indirebilirsiniz.

Public Transport Simulator APK oyununda spor araçlar sürebilir, yarışlara katılabilirsiniz. Gerçekçi 3 boyutlu grafiklerle, oyun içerisinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)