PUBG New State APK 0.9.45.418

Icon PUBG New State APK 0.9.45.418
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Pubg New State APK Android Ve iOS Sistemli Cihazlarda Oynanmak İçin Özel Olarak Geliştirilmiştir! Pubg New State APK İndir Android Cihazından Oynamaya Başla!

Bilgisi PUBG New State

İsim PUBG New State
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 0.9.45.418
Boyut 1.38 Gb
Kategori Aksiyon
Geliştirici KRAFTON, Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.pubg.newstate
Şimdi İndir

Pubg New State Nedir?

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (Pubg) isimli popüler oyunun geliştirilmiş haliyle kullanıcılara sunulan, aksiyon kategorisinde yer alan, heyecan dolu bir oyundur.

Pubg oyununun dünya üzerindeki birçok oyuncu tarafından sevilmesi ve beğenilerek oynanmasının ardından, “PUBG STUDIOS” isimli oyun geliştiricisi, “Pubg New State” oyununu tasarlamıştır.

Pubg New State APK Beta çalışmalarının ardından başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Pubg New State APK + Obb dosyası ile sunulmaktadır.

Pubg New State APK Nasıl İndirilir diye merak ediyorsanız, oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Oyuna yeni eklenen birçok özellik bulunmaktadır. Görüntü grafikleri mükemmel şekilde geliştirilmiştir. Oyun dinamikleri güncellenmiştir. Klasik Pubg deneyiminin ardından, Pubg New State yeniliklerle karşımıza çıkmaktadır.

2051 yılında geçen oyunun içerisinde, teknolojik olarak üstün silahlar, ekipmanlar ve araçları kullanma deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Oyun “KRAFTON, Inc.” isimli sağlayıcı tarafından, aşırı gerçekçi grafikler ile kullanıcılara sunulmaktadır. Pubg New State APK ile, çok beklenen oyunu hemen oynamaya başlayın!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)