Pubg New State Gfx Tool Pro 90 fps APK 1.0

Icon Pubg New State Gfx Tool Pro 90 fps  APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Pubg New Gfx Tool Kullanarak Oyun Grafiklerini İstediğiniz Gibi Özelleştirebilirsiniz. Gfx Tool For Pubg New Update İle Oyun Performansını Yukarı Çıkar!

Bilgisi Pubg New State Gfx Tool Pro 90 fps

İsim Pubg New State Gfx Tool Pro 90 fps
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 1.0
Boyut 9.4 MB
Kategori Kütüphaneler ve Demo
Geliştirici CornerDesk Inc.
Fiyat $2.49
Google Play Linki com.cornerdesk.gfx.nstate
Şimdi İndir

Pubg New State Gfx Tool Pro Nedir?

Cihazınızda yüksek performanslı bir oyun deneyimi yaşayabilmeniz için, oyunun içerisindeki grafikleri istediğiniz gibi ayarlamanızı sağlayan bir mobil uygulamadır.

Android sistemli cihazınızdan oynamak istediğiniz FPS oyunları için Gfx Tool For Pubg New Version program başlatıcısını kullanarak, oyun hızınızı arttırabilirsiniz.

Uygulama aracılığı ile, düşük seviyeli Android cihazlarda, UHD ve HDR grafiklerini kullanabilirsiniz. Pubg New State Gfx Tool Pro + 90FPS'yi keşfedebilir ve yüksek performanslı oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Görüntü kalitesi içerisinde kenarları yumuşatabilir, gölgeleri kontrol edebilirsiniz. Ses kalitesini arttırabilirsiniz. Arka plan uygulamalarını temizleyerek, mobil oyunlarda cihazınızı tam performanslı olarak kullanabilirsiniz.

Uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz. Yüksek performanslı, akıcı ve hızlı bir oyun deneyimi yaşamak için,  Pubg New State Gfx Tool Pro İndir ve performansını arttır!

Uygulamayı kullanırken, öncelikle oynamak istediğiniz oyunu (eğer çalışıyorsa) kapatmanız gerekmektedir. Oynamak istediğiniz oyunun sürümünü seçip, grafiklerini özelleştirdikten sonra, “Uygula” düğmesine tıklamanız yeterlidir.

​​Pubg New State Gfx Tool Pro uygulaması, oyun başlatıcı bir program olarak, cihaz performansının maximum düzeyde kullanılması için “CornerDesk Inc.” tarafından geliştirilmiştir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)