Pubg Mobile APK 2.5.0

Icon Pubg Mobile APK 2.5.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Oyun Hakkında Detaylı Bilgilere Ulaş! Pubg Mobile (UC, AimBot) Nasıl Yapılır Öğren! Pubg Mobile APK Lite Bc Oyunda Her Şeyi Değiştirecek! Rakiplerinden Geri Kalma!

Bilgisi Pubg Mobile

İsim Pubg Mobile
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.5.0
Boyut 100.66 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici PROXIMA BETA
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.tencent.ig
Şimdi İndir

PUBG Mobile Nedir?

Oyun dünyasına yeni bir soluk getiren Pubg online olarak oynanabilen bir savaş oyunudur. Pubg açılımında “Playerunknown's Battlegrounds” demektir.

Pubg dünyada birçok oyuncuya sahiptir. Ülkemizde oyunu aktif olarak oynayan kitlenin sayısı oldukça fazladır. Oyun basit bir anlatımla hayatta kalma oyunudur. Pubg Mobile Online olarak kullanılabilir.

Hayatta kalmaya çalışarak, haritada belirlenen yere doğru ilerlemeniz gerekmektedir. Bu esnada rakipleriniz size saldırabilir ve sizi öldürebilir.

Pubg Mobile Yapma rakiplerinizi kolayca öldürmenize yardımcı olur.

Kendinizi koruyarak belirlenen hedeflere doğru ilerlemeli ve önünüze çıkan rakip oyuncuları öldürmelisiniz. Hayatta kalan son oyuncu oyunu kazanır. Pubg Mobile APK ile oyundaki rakiplerinize kolayca üstünlük sağlayabilirsiniz.

pubg mobile hile yapma

Oyun içerisinde ilerlerken haritayı keşfedebilirsiniz. İçerisine girdiğiniz binalarda çeşitli silah, mühimmat, zırh ve ilk yardım malzemelerini toplamanız gerekmektedir. Güçlü ekipman oyun içerisinde ciddi avantaj sağlar.

Topladığınız ekipmanı doğru ve etkili bir şekilde kullanmalı ve her zaman bir sonraki adımı düşünmelisiniz. Rakip bir oyuncuyla çatışmaya girdiğinizde merminizin bitmesi, oyunun yüksek ihtimalle sizin için sona ermesi demektir.

Topladığınız bu ekipmanı belirli bir strateji içerisinde kullanmak ve hayatta kalmak oyunun temel amacıdır. Pubg Mobile Ölümsüzlük kullanarak oyun içerisinde hayatta kalan son kişi olabilirsiniz.

Oyunlar ortalama on dakika kadar sürmektedir ve Pubg Mobile Bedava olarak sunulmuştur.

Dünya üzerinde birçok oyuncunun beğenisini toplayan bu oyun için, sosyal platformlarda Pubg Mobile Nasıl İndirilir ? gibi soruları sıkça görmekteyiz.

Pubg Mobile Lite Nedir?

Pubg Mobile Lite, sistem performansı düşük olan mobil cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Pubg oyunundan görünüş ve amaç olarak bir farkı yoktur.

Pubg Mobile Lite Nasıl Yapılır ? sorusu kullanıcıların merakla cevabını aradığı sorudur. Oyunda sistem gereksinimleri minumum düzeydedir.

Pubg yapımcıları, oyuncuların düşük performanslı mobil cihazlarında tam verim alarak oyun deneyimini yaşaması için oyunun “Lite” versiyonunu çıkarmışlardır.

pubg mobile hile bedava

Lite versiyon, telefonunuzda çok daha az (250 mb) yer kaplar. Düşük Ram performansında (1Gb Ram) akıcı bir oyun deneyimini destekler. Lite versiyonunda oyun içi para birimi “BC” ismindedir.

Oyun başlayınca uçaktan 40 kişi atlar. Oyuncular, harita üzerinde belirlenen noktalara ulaşmaya çalışırlar. Mühimmat toplayarak birbirlerini öldürmeye çalışırlar. Hayatta kalan son oyuncu olmak için mücadele ederler.

Pubg Oyunu Nasıl Oynanır? Yeni Oyuncular İçin Öneriler

Oyun tüm oyuncularla birlikte bir uçağın içerisinde başlar. Toplamda oyun içerisinde 100 oyuncu bulunur. Uçak bir harita rotasında hareket etmektedir.

Uçağın yanında bir atla butonu gözükmektedir. Oyuncular bu butonu kullanarak, haritanın içerisinde belirlenmiş bir alan içerisinde serbest düşüş yaşayarak uçaktan atlarlar.

Uçak hareket ederken, uçak içinde kalan oyuncu sayısı ekrandan gözükür. Burada uyulabilecek akıllı bir strateji, haritanın orta noktalarında uçağı terk etmektir.

Oyunda harita sürekli daralmaktadır. Oyuncular haritada hareket halinde olmak zorundadır. Aksi takdirde oyuncuların sağlık puanı haritada gösterilen yere ulaşana kadar azalmaktadır.

Orta noktada uçağı terk ederek daralacak olan haritada, zaman kaybetmeden hareket edebilirsiniz.

pubg mobile hile apk

Uçaktan ayrıldıktan sonra havada süzülürken, yere olabildiğince hızlı ulaşmanız rakiplerinize karşı avantaj sağlar. Çünkü rakipleriniz ekipman toplamak için haritayı keşfetmeye başlayacaktır.

Oyun ekranında sol alt köşede bulunan sanal joistiği kullanarak havada daha hızlı düşüş yaşayabilirsiniz. Ekran üzerinde gözüken, paraşüt simgesine tıklayarak yere ulaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken ilk şey olabildiğince hızlı ekipman toplamaktır. Ekipman toplarken olabildiğince dikkatli olmalısınız. Sizden önce, sizin ekipman bulmak için girdiğiniz eve başka bir oyuncu girmiş olabilir.

Sizi hazırlıksız yakalayarak öldürebilir. Öldürdüğünüz bir oyuncunun düşürdüğü kasayı inceleyerek, işinize yarayacak olan malzemeleri üstünüze alabilirsiniz.

Oyunda herhangi bir sıcak çatışma yaşadığınızda, yerinizi değiştirip yeni bir mevzi almak doğru bir hamle olacaktır. Bir köşeye saklanıp rakip oyuncunun menzilinize girmesini bekleyebilirsiniz.

Rakip oyuncunun işini pusu kurduğunuz yerde bitirebilirsiniz. Pubg Mobile Açma rakiplerinizin yerini görmenize yardımcı olur.

pubg mobile hile nasıl açılır

Oyunun sol üst köşesinde, kalan oyuncu sayısı gözükmektedir. Buradan haritada kaç kişinin hayatta olduğu bilgisini alabilirsiniz. Bu sayının altında, güncel olarak hangi oyuncunun kimi öldürdüğü belirtilmektedir.

Oyunda aldığınız pozisyon çok önemlidir. Yüksek bir yere çıkarak etrafı gözetlemek iyi bir stratejidir.

Ekranın sağ üst köşesinde harita gözükmektedir. Daralma zamanı haritanın altında gözükmektedir. Etrafınızda gördüğünüz araçları kullanarak harita üzerinde ilerleyebilirsiniz.

Örneğin çaldığınız bir arabayla hareket ederken bir rakip oyuncuyu gördüğünüzde, araçtan inip çatışmaya girmek yerine, rakip oyuncuya çarparak öldürebilirsiniz.

Oyunda sağladığınız başarı ile doğru orantılı olarak, oyun sonunda madalyalar, para, rütbe ve seviye kazanırsınız.

pubg mobile hile ücretsiz

Pubg oyunun para birimi “UC” ismindedir. Pubg Mobile Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuştur. Daha çok Uc kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca Uc’ler oyun içerisinden satın alınabilir. Oyunda e-pin kodu sistemi bulunmaktadır. Üretilen e-pin kodları satıcılara dağıtılır.

Oyuncular bu kodları alarak hesaplarında Uc elde ederler. Pubg Mobile E Pin daha çok Uc demektir.

Oyun Tasarımcısı Ve Geliştiricisi

Pubg oyunu akıcı aksiyon dolu ve rekabetçi bir oyundur. Bu özellikleriyle dikkatleri üzerine toplamıştır. Günümüzde her oyuncu, bir şekilde ismini duymuş ve oyun tecrübesini deneyimlemiştir.

Pubg Mobile Uc oyundaki tüm dengeleri değiştirmektedir. Bu oyunun tasarımcısı “Brendan Greene”olmakla beraber, geliştiriciliğini “PUBG Corporation” ve “Krafton” birlikte üstlenmiştir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)