Pubg Lite APK 0.26.0

Icon Pubg Lite APK 0.26.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Pubg Mobile Lite APK Düşük Sistemli Cihazlar Ve Daha Kısa Süren Karşılaştırmalar İçin Geliştirilmiştir. Pubg Lite APK İndir Ve Mobil Cihazından Oynamaya Başla!

Bilgisi Pubg Lite

İsim Pubg Lite
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 0.26.0
Boyut 744.39 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici PROXIMA BETA
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.tencent.iglite
Şimdi İndir

Pubg Mobile Lite Nedir?

Pubg, (PlayerUnknown's Battlegrounds) oyunu “Lite” versiyonu ile kullanıcılara sunulmuştur. Pubg oyunu, bir adaya aynı anda atlayan 100 oyuncunun, hayatta kalmak amacıyla birbiriyle savaşa girdiği bir oyundur.

Oyunda geniş bir harita bulunmaktadır ve belirli bir süre içerisinde bu harita daralmaktadır. Hayatta kalan son kişi, oyunu kazanmaktadır.

Pubg Lite oyununda ise adanın, dolayısıyla haritanın boyutu küçültülmüştür. Adaya aynı anda 60 oyuncu atlayabilmektedir. Dolayısıyla daha kısa süren akıcı oyunlar oynanabilmektedir.

Rakiplerinizle sürekli mücadele içinde olduğunuz oyunda, Pubg Lite APK BC kullanarak rakiplerinize karşı avantaj sağlayabilirsiniz.

Pubg Lite APK Son Sürüm ile, oyunun güncel sürümüne ulaşabilirsiniz. Pubg Mobile APK Data ve dosyalarını sitemizden cihazınıza indirip, hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Pubg Lite, Pubg oyununa göre daha düşük sistem gereksinimleri ile oynanmaktadır. Düşük performanslı cihazlarda yüksek verim alınabilmesi için geliştirilmiştir.

Pubg Lite APK oyunu, aksiyon oyunları arasında yer almakta ve 13 yaş üzeri kullanıcılara sunulmaktadır. “PROXIMA BETA” oyunun sağlayıcısıdır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)