Pubg Crate Simulator APK 1.0.72

Icon Pubg Crate Simulator APK 1.0.72
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Pubg Crate Simulator APK Son Sürüm İle Oyun İçerisindeki Kıyafet Ve Giysileri Kazanmaya Başlayın! Pubg Crate Simulator APK UC Desteği İle Kullanıma Sunulmuştur!

Bilgisi Pubg Crate Simulator

İsim Pubg Crate Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.0.72
Boyut 141.06 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici The One Int
Fiyat Bedava
Google Play Linki me.theoneint.pubgcrate
Şimdi İndir

Crate Simulator For PUBGM Nedir?

PlayerUnknown's Battlegrounds Mobile oyununun içerisinde oyuncular, UC ismi verilen para birimini kullanarak çeşitli giysi, kıyafet, silah çıkartması ve kasa sahibi olabilmektedir.

Crate Simulator For Pubg APK oyunu, “The One Int” tarafından geliştirilen bir Pubg simülasyonu oyunudur. Oyun içerisinde oyuncular kasaları açarak Pubg içerisindeki Skin’lere ulaşabilmektedir.

Crate Simulator For Pubg APK Oyun İndir ile sitemizden Android sistemli cihazlarınıza indirebileceğiniz oyun, Pubg içerisindeki tüm eklentileri içerisinde bulundurmaktadır.

Pubg Crate Simulator APK Son Sürüm oyunu ile birlikte, Pubg içerisinde çıkarılan güncel yeniliklere kolayca ulaşabilirsiniz. Sahibi olmak istediğiniz Skin’leri kolayca kullanabilirsiniz.

Pubg Crate Simulator APK ile karakter görünümünüzü istediğiniz gibi kişiselleştirebileceğiniz öğelere hızla ulaşabilirsiniz. Simülasyon oyun deneyimini tecrübe etmek ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)