Proton Bus Simulator APK 1300

Icon Proton Bus Simulator APK 1300
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Proton Bus Simulator Oyununda Yolcularınızı İstedikleri Yere Ulaştırın! Proton Bus Simulator Araba Modu Ve Otobüs Şöförlüğü Deneyimine Katılabilirsiniz!

Bilgisi Proton Bus Simulator

İsim Proton Bus Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1300
Boyut 870.02 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici MEP
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.viamep.pbsu
Şimdi İndir

Proton Bus Simulator Urbano Nedir?

Otobüs sürerek yolcularınızı taşıyabileceğiniz, araba sürerek şehir içerisinde gezintiye çıkabileceğiniz ve detayları ile gerçekçi bir sürüş keyfini kullanıcılara sunan oyunudur.

“Simülasyon Oyunları” isimli kategoride listelenen Proton Bus Simulator Road oyunu ile gerçek bir trafik içerisinde yolcu taşımacılığı yaparak gelir kazanabilirsiniz. Proton Bus Simulator Map (harita) içerisinde sürüş yapabilirsiniz.

Proton Bus Simulator Car oyunundaki araçların detaylı tasarımı, birçok özelliği aktif olarak kullanmanızı ve kendinizi gerçek bir taşıt içerisinde hissetmenizi sağlamaktadır.

Proton Bus Simulator Otobüs Modu içerisinde gitmek istediğiniz hıza göre vites düşürüp yükseltebilir, yolcu durağına vardığınızda aracınızın kapılarını açarak yolcularınızı indirebilirsiniz.

Sürekli aynı hızda seyir etmek istiyorsanız, sabitlediğiniz bir hızda sürüşe devam edebilirsiniz. Araca verdiğiniz komutların animasyon efektlerini eş zamanlı olarak görebilirsiniz.

“MEP” tarafından geliştirilen Proton Bus Simulator APK oyununu sitemizden cihazınıza indirebilir ve kullanabilirsiniz. Mobil oyun, en az 4 GB RAM’e sahip akıllı cihazları desteklemektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)