Project Drift 2.0 APK 74

Icon Project Drift 2.0 APK 74
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Project Drift APK Oyunu İçerisinde Hayalinizdeki Arabayı Tasarlayarak Drift Yapabilirsiniz! Project Drift APK İndir Ve Heyecanlı Drift Yarışında Yeteneğini Göster! 

Bilgisi Project Drift 2.0

İsim Project Drift 2.0
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 74
Boyut 13.34 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici Bycodec Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.bycodec.project_drift
Şimdi İndir

Project Drift 2.0 APK Nedir? 

Kendi tasarladığınız arabanız ile nefes kesen drift mücadelelerinde performansınızı sergilemek ister misiniz? Üstelik oyununu online ya da çevrimdışı olarak oynayabilirsiniz.[Ngắt Bẻ dòng Văn bản][Ngắt Bẻ dòng Văn bản]Project Drift APK oyunu 3 boyutlu görseller ve çizgisel animasyonlar ile birlikte yarışın heyecanına sonuna kadar katılmanızı sağlayan bir yapıya sahiptir. Farklı oyun modlarını içinde bulundurmaktadır.  

+30 farklı drift aracı ile birlikte sınırsız modifiye yapma imkanını kullanıcılara sunulmaktadır. Arabanızı istediğiniz gibi kumanda edebilmek için kontrol tuşlarını kişiselleştirebilirsiniz. 

Project Drift 1.1 APK ile birlikte arkadaşlarınızla online yarış mücadelesine katılabilir, farklı haritalar üzerinde araba sürme ve drift yapma yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. 

Project Drift APK oyununda aracınızın kaputunu, aynalarını, neon ışıklarını yüzlerce parça ile değiştirebilirsiniz. Yarış pistine katılabilir, tünellerde sürüş yapabilir, aracınızın süspansiyonunu ayarlayabilirsiniz. 

Project Drift 2.0 APK oyunu, “Bycodec Games” tarafından geliştirilmiştir. Tüm yaş gruplarının oynayabileceği yapısıyla, eğlenceli ve heyecanlı bir yarış deneyimini sunmaktadır. 

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)