Pro League Soccer APK 1.0.34

Icon Pro League Soccer APK 1.0.34
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Pro League Soccer Forma Düzenlemesi Yaparak Takımını Kişiselleştir! Pro League Soccer APK Kits İle Turnuvalara Katıl, Futbol Yeteneğini Gerçek Maçlarda Sergile!

Bilgisi Pro League Soccer

İsim Pro League Soccer
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0.34
Boyut 59.73 Mb
Kategori Spor
Geliştirici Rasu Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.rasugames.pls
Şimdi İndir

Pro League Soccer 2022 APK Nedir?

Futbol takımınızı oluşturarak oyuncularınızı, takım isminizi, formanızın logosunu ve daha birçok şeyi kişiselleştirebileceğiniz modlu ve online bir mobil futbol oyunudur.

Oyun içerisinde ulusal ve küresel ligler düzenlenmektedir. Bu liglere katılarak başarılarınız doğrultusunda ödüller kazanabilirsiniz. Gerçekçi oyun fiziği ile birlikte eğlenceli futbol maçlarında yeteneğinizi sergileyebilirsiniz.

Pro League Soccer APK oyunu içerisinde kendinizi ve oyuncularınızı geliştirmek için antrenman düzenleyebilir, yapay zekaya karşı maç yapabilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan yapay zeka eksiklerinizi fark ederek zorlayıcı performans göstermektedir.

Pro League Soccer APK oyunu ile falsolu şutlar çekebilir, Türkiye dahil 16 farklı ülke ve kulüpte mücadele edebilirsiniz. Avrupa Ligi dahil 4 farklı lige katılabilir, dünya kupası mücadelesinde rol alabilirsiniz.

Pro League Soccer APK oyunu, “Rasu Games” isimli geliştirici tarafından tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur. “Spor Oyunları” isimli oyun kategorisinde yer almaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)