PPSSPP Gold APK 1.14.4

Icon PPSSPP Gold APK 1.14.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

PPSSPP Gold APK İndir Ve PSP Oyunlarını Oynarken Ekstra Özelliklere Sahip Ol! PPSSPP Gold APK 2022 Emülatörü İle Akıllı Cihazını PSP Oyun Konsoluna Çevir!

Bilgisi PPSSPP Gold

İsim PPSSPP Gold
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 2.3+
Son Sürüm 1.14.4
Boyut 16.27 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Henrik Rydgård
Fiyat $4.99
Google Play Linki org.ppsspp.ppssppgold
Şimdi İndir

PPSSPP Gold - PSP emulator Nedir?

Akıllı cihazınızdan Plastation Portable (PSP) oyunlarını oynamanıza olanak tanıyan bir emülatördür. Android cihazlar için özel olarak geliştirilmiştir. PSP oyun keyfini mobil cihazınızdan üst düzey yaşamanız için tasarlanmıştır.

​​PPSSPP Gold APK Son Sürüm uygulaması, “Henrik Rydgård” isimli uygulama geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Full HD grafik desteği ile tüm PSP oyunlarını cihazınızda çalıştırmanıza olanak tanımaktadır.

Oyunlar içerisindeki kullanım kontrollerinizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Oyunları istediğiniz anda kaydederek bir sonraki oyuna kaldığınız yerden başlayabilirsiniz. PSP cihazınızdaki kayıtlı oyunları, akıllı cihazınıza aktarabilirsiniz.

PPSSPP Gold APK Full bir emülatör programıdır. İçerisinde oyun bulunmamaktadır. Oyun oynamaya başlamak için PSP oyunlarınızı .ISO veya .CSO formatında, emülatörün kurulu olduğu cihazınızın belleğine atmanız-yüklemeniz gerekmektedir.

Uygulamayı Android sistemli cihazınıza PPSSPP Gold APK Download ile sitemizden indirebilirsiniz. İstediğiniz PSP oyununu mobil cihazınızdan, istediğiniz herhangi bir yerde oynayabilirsiniz.

PPSSPP Gold APK uygulamasını kullanarak PSP oyunlarını internet bağlantısı olmadan oynayabilirsiniz. Tatmin edici bir PSP oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)