PowerDirector Pro APK 11.4.0

Icon PowerDirector Pro APK 11.4.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Powerdirector APK Full Uygulaması İle Videolarınıza Profesyonel Düzenlemeler Yapabilirsiniz! Powerdirector Pro APK Son Sürüm İle Tüm Özellikleri Kullanabilirsiniz!

Bilgisi PowerDirector Pro

İsim PowerDirector Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 11.4.0
Boyut 130.00 Mb
Kategori Video Oynatıcı & Düzenleyici
Geliştirici Cyberlink Corp
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.cyberlink.powerdirector.DRA140225_01
Şimdi İndir

PowerDirector - Video Editor Nedir? 

Mobil cihazınızdan profesyonel video düzenlemelerini hızlı ve kolay bir şekilde yapmanıza olanak tanıyan bir uygulamadır. “Cyberlink Corp” isimli uygulama geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

Powerdirector Pro APK 2022 uygulaması içerisinde videolarınızı düzenleyebileceğiniz gibi yeni videolar da oluşturabilirsiniz. Örneğin, video kliplerinizi birleştirebilir, sinematik filmler oluşturabilir, çarpıcı efekt ve geçişleri kullanabilirsiniz.

Kullanıcıya sunulan düzenleme araçları ile birlikte videolarınız üzerinde hızlı değişiklikler yapabilirsiniz. Hız ayarını kullanarak, videolarınızı hızlandırabilir ve ağır çekim haline getirebilirsiniz.

Videolarınızda parlaklığı kontrol edebilir, renk ve doygunluk için oldukça hassas ayarlar yapabilirsiniz. Fotoğraf ve müzik ekleyebilirsiniz. Ücretsiz şablonlardan yardım alarak yeni videoları kolayca oluşturabilirsiniz.

Powerdirector Pro APK İndir ile uygulamayı Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz. Videolarınızın başlıklarına animasyonlar ekleyebilir, dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Powerdirector Premium APK ile düzenlediğiniz videolarınızı, 4K kalitesindeki video çözünürlüğüne kadar dışa aktarabilirsiniz. Dilerseniz videolarınızı istediğiniz bir sosyal platformda paylaşabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)