Pou APK 1.4.115

Icon Pou APK 1.4.115
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Pou APK İndir Ve Akıllı Cihazından Geliştirilmiş Sanal Bebek Deneyimini Tecrübe Etmeye Başla! Pou APK Oyununda, Pou İle Eğlenceli Vakit Geçirebilirsiniz!

Bilgisi Pou

İsim Pou
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.4.115
Boyut 24.83 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici Zakeh Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki me.pou.app
Şimdi İndir

Pou Nedir?

Pou isimli karaktere sahip olunan geliştirilmiş bir mobil sanal bebek oyunudur. Oldukça sevimli bir karakter olan Pou ile arkadaş olabilir, onun tüm ihtiyaçları ile ilgilenebilir, birlikte mini oyunlara katılabilirsiniz.

Pou APK Son Sürüm oyunu içerisinde Pou acıkınca karnını doyurabilir, duş aldırabilir, hasta olunca tedavisi için ilgi gösterebilir, uyku saati gelince yatağa yatırabilirsiniz.

Pou’yu kendi tarzınıza göre çeşitli kıyafetler ile giydirebilirsiniz. Birlikte dolaşmaya çıkabilir Pou’ya yeni arkadaşlar edinmesinde yardımcı olabilirsiniz. Oyun içerisindeki mini oyunlara katılabilir, Pou ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

“Zakeh Ltd” isimli geliştirici tarafından sunulan Pou APK 2022 oyunu, iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazları desteklemektedir. Pou APK İndir Ücretsiz ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Pou APK oyununda sanal bir arkadaş edinebilirsiniz. Onunla maç yapabilir, voleybol oynayabilir, araba kullanabilirsiniz. Eğlenceli bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)